1+2=3

Jeśli szukacie typowej gry logicznej, która nieźle rozpali wasze szare komórki i nie mówię tutaj o smarfonach :P to polecam zagrać razem z nami w grę 1+2=3. Jest to typowa gra matematyczna, w której szybko musicie wykonywać działania matematyczne. Na każde działania macie tylko parę sekund. Dacie radę? Naprawdę rewelacyjny trening dla mózgu!!!

Kto z was lubi liczyć i kocha matematyke łapka w górę! Gra logiczna 1+2=3 jest stworzona właśnie dla was! W grze tej wykonywać będziecie działania matematyczne – od prostych po nieco bardziej skomplikowane. Pocieszę was jednak – wynikiem mogą być tylko trzy liczny 1 lub 2 lub 3, a więc w ostateczności możecie strzelać i jest duże prawdopodobieństwo, że uda wam się trafić :P

Działanie do wykonania ukazuje się mniej więcej na środku ekranu. Nieco niżej macie uciekający zielony pasek – to czas przewidziany na rozwiązanie równania – jeśli ucieknie wam czas to niestety wasza gra w 1+2=3 dobiegnie końca. Poniżej czasu macie trzy przyciski z liczbami, które określają wynik – wybraną liczbę, którą uznacie za rozwiązanie po prostu wystarczy nacisnąć.

Jeśli chcecie dać chwilę odpocząć waszym szarym komórkom to w prawym górnym rogu macie ikonkę z dwoma równoległymi kreskami – to jest przycisk pauzy :) Nad przyciskiem na środku widzicie poziom, w który gracie – mam nadzieję, że będzie on jak najwyższy :)

To by było wszystko na temat tej gry logicznej. Myślimy, że jesteście gotowi podjąć się matemtycznego wyzwania. Rozgrzewajcie mózgi i do dzieła. Trzymamy mocno kciuki – oby dwa ;) Powodzenia!!!