3 kolorowe kulki

3 kolorowe kulki niczym barwne baloniki połączone ze sobą, zamiast unosić się w powietrze opadają na dno planszy. Usuń wszystkie kulki łącząc je ze sobą w łańcuch składający się z 4 lub więcej kulek tego samego koloru. Nie musisz się spieszyć ale powinieneś trzymać rękę na pulsie uważnie przyglądać się nowym spadającym kulkom. Po rundzie pierwszej nastąpi druga, trzecia itd.

3 kolorowe kulki – w internecie pojawiła się nowa odmiana gry online z bardzo lubianymi i popularnymi ostatnio kulkami. Tym razem nie jest to typowa strzelanka w stylu Kulki Zen, ale bardziej będzie przypominać znany już z historii tetris, gdzie zamiast klocków zastosowano kolorowe kulki przypominające baloniki. 3 kolorowe kulki połączone są ze sobą w grupki stanowiące zasady gry, kulki te spadając w dół odrywają się od siebie i rozkładają się wygodnie na przygotowanych dla nich miejscach tworząc przeróżne ciekawe kształty. Główną zasadą gry 3 kolorowe kulki jest doprowadzenie do usunięcia wszystkich kulek z planszy, pojedyncze grupki 3 kolorowych kulek niszczymy w momencie, kiedy spotkają się ze sobą 4 kulki tego samego koloru, może brzmi to nieco zawile ale zapewniam że sprawa jest niezwykle prosta. W specjalnym wizjerze oczom naszym ukazują się kolejno grupki kolorowych kulek, które będą pojawiać się na naszej planszy w miarę postępu gry, nawigacja tymi grupkami polega na użyciu strzałek oraz spacji. W celu przesunięcia 3 kolorowych kulek na boki posługujemy się strzałkami lewo-prawo natomiast w przypadku, kiedy potrzebny będzie obrót kulek aby połączyły się ze wspólnymi kolorami tworząc łańcuch niby girlanda składający się z 4 lub więcej kulek tego samego koloru używamy do tego celu strzałek góra-dół. Spacji używamy tylko w momencie kiedy chcemy przyspieszyć opadanie 3 kolorowych kulek uważajmy jednak z jej używaniem ponieważ bardzo łatwo popełnić błąd i bezwiednie nacisnąć spację a wtedy nasze 3 Kolorowe kulki spadną na nieodpowiedni grunt.
Jak większość gier z kategorii kulek tak i ta jest grą wielopoziomową, która sprawi nam mnóstwo zadowolenia w wolnych od naszych zajęć chwil. Wśród zawodników, którzy już zaznajomi się z grą i rozpoczęli swoje turnieje istnieje duża rywalizacja widoczna na tablicy wyników. Jeżeli chcemy do nich dołączyć to nie pozostaje nam nic innego jak tylko się pospieszyć zanim punktacja nie minie granicy naszych możliwości.