3 Pyramid Tripeaks 2

Każdy kto lubi pasjanse na pewno miał kiedyś do czynienia z takim w wersji trzy piki. Wiecie więc o co pewnie chodzi, ale pokrótce wam przypomnę. Na dole macie stos z otwartymi kartami – na nim musicie układać karty z planszy. Kładziona nań karta ma być oczko mniejsza lub większa od tej, która aktualnie znajduje się na samym wierzchu stosu. Proste prawda? Może się jednak zdarzyć, że na planszy nie ma kart, które można użyć i co wtedy?

Wtedy sięgacie na kupeczkę kart, która jest po lewej stronie stosu. Na niej znajduje się określona liczba kart – liczbę tę widać przy stosie. Gdy zabraknie kart, stos wraca do początku i można go przejrzeć jeszcze raz, ale tylko jeden raz, więc uważnie starajcie się dobierać karty i wykonujcie z rozmysłem każdy kolejny swój ruch. A co jeśli zrobię jakiś, który chcę cofnąć?

Jest taka możliwość. Po prawej stronie stosu macie taką zakręconą strzałeczkę, której możecie użyć do cofnięcia ruchu. Z innych przydatnych przycisków można sobie zapamiętać wyłącznik dźwięków i muzyki, który jest po lewej na dole oraz taką zębatkę w lewym dolnym rogu, która znakomicie sprawdza się jako pauza.

3 Pyramid Tripeaks 2 to naprawdę fajny i godny uwagi pasjans, w którym jest kilka poziomów do ogarnięcia. Swój aktualny poziom możecie zobaczyć w prawym dolnym rogu. Nieco nad nim macie czas, który pozostał wam do przejścia planszy oraz jeszcze wyżej – ilość zdobytych punktów. Czas jest tu nieco utrudnieniem, ale spokojnie – jest go naprawdę dużo i nawet początkujący gracze powinni spokojnie dać sobie radę z przejściem planszy w tym określonym czasie.

Łapcie za myszki, smartfony lub tablety i bawcie się razem z nami w grze pasjans 3 Pyramid Tripeaks 2. Polecam również pozostałe pasjanse i inne gry darmowe, których nie brakuje na naszej stronie. Nie dajcie się zimowej nudzie – bawcie się świetnie przechodząc kolejne fantastycznej gry darmowe online. Zabawa może być jeszcze lepsza jeśli zaprosicie do niej swoich znajomych – nie ma to jak zrobić zawody, kto zdobycie więcej punktów. Pomyślcie o tym i bawcie się wyśmienicie :)

Powodzenia kochani!!!