Ace Solitaire

Ace Solitaire znakomity pasjans, w którym trzeba wykazać się zdolnością liczenia do 11, jeśli to potraficie to gra Ace Solitaire nie sprawi wam żadnego problemy. W grze Ace Solitaire czeka na was do przejścia kilkanaście fantastycznych plansz, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko łapce za myszki i grajcie razem z nami. Zabawa z tą grą pasjans jest naprawdę znakomita. Jeśli lubicie gry karciane takie jak pasjans to na pewno nie będziecie się tutaj nudzić. Ace Solitaire już czeka – zapraszamy małych i dużych do zabawy razem z nami!!!

Jeśli macie ochotę zagrać w świetną grę pasjans, która cechuje się prostymi zasadami, świetną grafiką i wspaniałą zabawą to mamy coś dla ciebie - Ace Solitaire - fantastyczny pasjans dla małych i dużych fanów naszego portalu.

Ace Solitaire to wieloplanszowy pasjans, w którym waszym zadaniem jest oczyszczenie każdej planszy z kart, a robicie to poprzez dobieranie ich tak, aby suma oczek wynosiła 11. Karty mają taką wartość jak wskazuje na to ich numer, a AS ma wartość 1. Można łączyć ze sobą dowolną ilość kart – grunt by suma ich oczek dała 11.

Zadanie wydaje się dość proste, jednak pasjans ten jest ograniczony czasowo – czas znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli jednak dobrze wszystko rozplanujecie to ta gra pasjans nie sprawi wam problemu i czas nie będzie tutaj przeszkodą.

Podczas tej gry pasjans łączycie razem karty z planszy, a jeśli na niej nic nie ma to gra Ace Solitaire umożliwia wam dobranie kart ze stosy znajdującego się na dole po lewej stronie. Po kliknięciu na stos w grze Ace Solitaire na polach obok stosu pojawia się kart, kolejne kliknięcie to kolejna kart, a kolejne powoduje, że jedna karta z pola wędruje na planszę, itd. Do kolejne misji w grze Ace Solitaire przechodzicie po usunięciu wszystkich kart z planszy.

Warto jeszcze zauważyć, że u góry tej gry pasjans zaczynając od lewej znajdziecie: ilość zdobytych punktów oraz poziom, w który gracie. Minusem tej gry pasjans jest to, że nie można tutaj włączyć pauzy, jednak przy tak wspaniałej zabawie w otoczeniu wyśmienitej grafiki ten mały minus nie ma kompletnie znaczenia.

Pasjans Ace Solitaire jest znakomitą grą przeznaczoną dla osób w każdym wieku. Niezależnie od tego kto ile ma lat na pewno będzie się świetnie bawić z grą Ace Solitaire. W tej grze pasjans czeka na was mnóstwo znakomitej zabawy. Ta gra pasjans wprawi was w szampański nastrój i humor, którego nie jedna osoba wam pozazrości.

Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami i grą pasjans Ace Solitaire. Zagrajcie również w inne nasze pasjanse, których na naszym portalu nie brakuje. Polecam również inne gry karciane, a także gry kulki oraz gry mahjong, które również wspaniale relaksują człowieka i dostarczają mu mnóstwa rozrywki.

Bawcie się dobrze i polecajcie nas swoim znajomym!!! Zapraszam też na nasz profil na Facebooku!!!