Aces and Kings Solitaire

Aces and Kings Solitaire to pasjans nieco bardziej zaawansowany niż trzy piki, ale nie niemożliwy do przejścia, a więc zakasujcie rękawy i do dzieła! Pasjans Aces and Kings Solitaire ma na celu złożenie wszystkich kart na ośmiu polach – cztery od asa do króla i cztery od króla do asa. Kolory możecie układać w sposób dowolny – ważne, aby była zachowana kolejność, czyli na polach po lewej kładziona karta musi być o oczko większa, a na pola po prawej – o oczko mniejsza. Proste? Całkiem, całkiem, a więc zapraszam serdecznie do zabawy. Pasjans Aces and Kings Solitaire nie jest ograniczony czasowo, a zegar, który widzicie biegnie do przodu, więc wyluzujcie się i bawcie się znakomicie!!!

Każdy pasjans jest inny, choć czasem typ się powtarza. Tym razem mamy dla was pasjansa Aces and Kings Solitaire - pewnie już graliście kiedyś w ten typ gier pasjans i jeśli wtedy wam się podobało to i teraz nie będziecie żałować. Nowi gracze również odnajdą się w tej grze, więc zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Nic was to nie kosztuje, a odpędzicie od siebie nudę, która nieraz doskwiera jesiennymi i zimowymi wieczorami, którą są właśnie przed nami.

Jeśli lubicie nieco bardziej zaawansowane pasjanse to z pewnością spodoba wam się gra Aces and Kings Solitaire . Jest to pasjans idealny dla tych, którzy lubią troszkę pogłówkować. W tej grze pasjans musicie złożyć – jak już we wstępie wspomniałam – wszystkie karty z planszy na 8 różnych stosach. 4 stosy lewe należy układać od asa do króla, a 4 stosy prawe – od króla do asa. Kolory nie są ważne – liczy się kolejność kart, czyli jak już mówiłam – po lewej kładziona karta musi być o oczko większa, od tej która aktualnie jest na wierzchu stosu, zaś na stosach po prawej musi być odwrotnie – kładziona karta ma być o oczko mniejsza.

Karty możecie brać z pól po prawej oraz z dwóch stosików u góry, gdzie użytkowa karta jest tylko jedna – ta ostatnia nie blokowana przez inne. Jeśli żadne z tych kart nie pasują do dyspozycji macie stos w lewym dolnym rogu ekranu. Pamiętajcie, że ilość kart jest tam ograniczona i kiedy się skończą to macie do użytku tylko te z planszy. Rozważnie więc wykonujcie każdy krok, bo nie ma tu cofnięcia ruchu.

I to tyle jeśli chodzi o zasady gry pasjans Aces and Kings Solitaire . Są jak widać proste :) A jeśli chodzi o opcje, które ma w sobie pasjans Aces and Kings Solitaire to u góry ekranu od lewej macie: ilość zdobytych punktów, czas poświęcony na grę (biegnie w górę, więc się nim nie przejmujcie :) ), pomoc oraz opcje dodatkowe, gdzie możecie wyłączyć dźwięki i muzykę w grze. Dodatkowo ten przycisk znakomicie sprawdza się w grze pasjans Aces and Kings Solitaire jako pauza.

No nic, dosyć gadu gadu – czas na zabawę – mam nadzieję, że będzie ona rewelacyjna. Jak sądzicie? Zapraszam serdecznie – gra pasjans Aces and Kings Solitaire już na was czeka!!!