Ade Hearts

Ade Hearts ciekawa i wciągająca gra karciana, przy której można totalnie stracić poczucie czasu. Zmierz się z 3 przeciwnikami i pokaż im, że masz najlepsze karty, świetną taktykę i dobre przeczucie. Oczywiście przyda się też co nieco szczęścia, a nawet więcej niż co nieco :P Ade Hearts czeka – wypróbujcie tę grę karcianą : )

Ty jako Steven, zielony stół, troje przeciwników i kart, no i możemy zaczynać grę Ade Hearts. Gra ta jest bardzo ciekawa i powiem, że nigdy wcześniej z nią się nie spotkałam, a jest naprawdę świetna. Gra karciana Ade Hearts potrafi wciągnąć na długie godziny. Czas przy niej płynie dwa a nawet trzy razy szybciej tak, że łatwo zatracić się w czasoprzestrzeni i zapomnieć np. o zadaniu domowym, czy też obiedzie na piecu, albo o raporcie dla szefa :P Myślę jednak, że warto zaryzykować : ) Teraz słów kilka o zasadach gry w Ade Hearts. Mamy w rękach naszą cześć kart, w rękach tudzież na stole przed sobą. Zaczynamy od wybrania trzech z naszych kart i przekazania ich sąsiedniej osobie. Trzy karty też wędrują do nas. Gra jest o tyle niecodzienna, że wybijamy jak najniższe karty. A zbieramy tylko takie, które są sercami. Jeśli na stole jest jakaś karta serce to nie wahaj się przebijaj i ją zbierz, bo za to są punkty. Inne karty nie są punktowane. Gra ma kilka rozdań, a więc staraj się sumarycznie wyjść na jak najwięcej punktów. Tabelę z punktami możesz podejrzeć w prawym górnym rogu. Kiedy na stole rzucane są karo ty również musisz dać karo, jeśli nie masz rzucasz inną kartę. Nie rzucaj serc, bo jeśli nie od niego było zaczynane to stracisz swoją kartę i ktoś inny zgarnie za nią punkty. No i to tyle o zasadach. O sterowaniu powiem tylko tyle, że wszystkie ruchy wykonujemy za pomocą myszki.

Mam nadzieję, że gra karciana Ade Hearts przypadnie wam do gustu, i że często będziecie do nas powracać, żeby w nią wraz z nami zagrać. Gra ta jest idealna zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli kart, tak więc sądzę, iż nikt nie będzie czuł się zawiedzony. Jak już wspomniałam przy tej grze można stracić poczucie czasu. Jeśli więc chcesz oderwać się od szarej codzienności zagraj razem z nami : )

Jeśli jednak gra Ade Hearts nie przypadła wam w żaden sposób do gustu, bo wolicie gry hazardowe to nie uciekajcie tylko zajrzyjcie do naszego działu z grami karcianymi. Tam znajdziecie gry Poker, Black Jack, Baccart oraz wiele wiele innych. Jestem pewna, że każdy wielbiciel kart znajdzie swoją ulubioną grę : ) A teraz już życzę wam wspaniałej zabawy z grą Ade Hearts !!!