Airport Solitaire

Airport Solitaire to pasjans, w którym naprawdę wiele rzeczy jest dozwolonych. Przykładowo? Przykładowo – nie trzeba zwracać uwagi na kolor kart – można je przekładać na planszy dowolnie kolorami oczywiście zachowując kolejność kart – mniejszą kładziemy na większą. Pasjans Airport Solitaire jest grą dla każdego bez wyjątku – nie ważne jakiej jesteście płci i ile macie lat – spokojnie możecie grać razem z nami. Pasjans Airport Solitaire nie jest wieloplanszowy, jednak każde uruchomienie gry to nowe ułożenie kart, więc nuda wam nie grozi. Zapraszamy serdecznie do zabawy!!!

Ah te pasjanse... Wciągają na maxa, prawda? Zabawa przy nich jest wyśmienita, a przy okazji można się zrelaksować i oderwać od szarego, ponurego świata. Pasjanse mają również to do siebie, że rozwijają umiejętność logicznego myślenia u człowieka, więc i mają wartości edukacyjne, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne.

Na naszym portalu można znaleźć różne pasjanse, a tu mamy dla was kolejnego – a jest nim pasjans Airport Solitaire. Jak sama nazwa wskazuje akcja będzie rozgrywać się na lotnisku, więc w tle zobaczycie samoloty. To podróżni czekający na lot grają sobie w pasjansa, zabijając czas, który pozostał do wylotu – czasu tego jest 20 minut. 20 minut to sporo na przejście tego pasjansa, więc na pewno dacie rady.

Jak we wstępie wspomniano w tej grze pasjans niemalże wszelki chwyty są dozwolone, gdyż tutaj nie ma znaczenia kolorystyka kart podczas przekładania ich na planszy. Znaczenie ma dopiero, gdy składacie je na stosach u góry ekranu. Stosów będzie aż 8, więc nie zdziwcie się jak będą powtarzać się na planszy te same kart. Jedyną regułę jaką trzeba zachować w grze pasjans Airport Solitaire to to, że kładziecie mniejszą kartę na większą :) Można również przenosić całe kolumny kolejno ułożonych kart, ale to z reguły jest standard w grach pasjans.

Do gry w Airport Solitaire potrzebna wam jest tradycyjnie myszka, a jeżeli chodzi o opcje to znajdziecie je u góry ekranu. Tam od lewej pasjans ten ma: stronę autora, cofnięcie ruchu, czas, pauzę, restart gry oraz wyjście z gry pasjans Airport Solitaire. No i z opcji to już wszystko :)

Dobra, to już chyba wszystko jest jasne i możemy startować. Pasjans Airport Solitaire już na was czeka – wystarczy tylko, że złapiecie za myszkę i zaczniecie zabawę. Życzę wam, aby była naprawdę udana. POWODZENIA!!!