Aladdin Solitaire

Aladdin Solitaire to prosty pasjans, w którym musicie dobierać karty parami. Do przejścia w tej grze pasjans macie kilka bardzo fajnych plansz, gdzie każda plansza jest oczywiście inna, a więc czeka na was mnóstwo wspaniałej zabawy. Pasjans Aladdin Solitaire przenosi was w arabskie klimaty – swoją drogą całkiem fajne i godne doświadczenia. Jeśli lubicie te prostsze pasjanse to niewątpliwie Aladdin Solitaire jest grą dla was. Mimo że każda z plansz jest ograniczona czasowo to czasu jest na tyle, że nawet początkujący gracze zdążą przejść misję. Zapraszam serdecznie do zabawy wszystkie fanki i wszystkich fanów naszego portalu.

Witajcie : ) Mamy dla was kolejną znakomitą grę pasjans, w którą oczywiście możecie zagrać za darmo tyle razy ile tylko chcecie. Gra pasjans Aladdin Solitaire jest jedną z tych prostszych, więc zachęcam do zabawy nawet najbardziej początkujących graczy, a także tych najmłodszych. W grze pasjans Aladdin Solitaire chodzi o to, aby wszystkie karty z planszy połączyć w pary i złożyć na stosie na dole po prawej stronie. I tak we wszystkich dostępnych w tej grze pasjans planszach.

Zadanie jak widać jest bardzo proste, ale nieco utrudnia je uciekający czas. Nie bójcie się jednak za bardzo, bo jest do wystarczająco, aby każdemu udało się przejść misję. Taka mała moja rada – na początek starajcie się zawsze dobrze rozejrzeć po planszy i połączyć w pary te karty, które są w centralnym punkcie ekranu, a dopiero gdy na planszy nie ma nic co można połączyć, wybierać karty ze stosu na dole po lewej, żeby potem się nie okazało, że na stosie do dobierania nie ma już kart a na planszy cała masa.

Co do stosu do dobierania kart wspomnę jeszcze, że jest na nim ograniczona liczba kart, jednak stos dwukrotnie powraca do początku, czyli można kolejny raz przejść przez wszystkie karty, które się na nim znajdują. Pamiętajcie jednak, że to tylko 2 razy, więc skupcie się na grze, by nie ominąć okazji do zwycięstwa : )

Jeśli chodzi o opcje dostępne w grze pasjans Aladdin Solitaire to znajdziecie je wszystkie na dole ekranu. Tam od lewej w grze pasjans Aladdin Solitaire macie: ilość zdobytych punktów, czas, stronę autora, pauzę, cofnięcie ruchu oraz wyjście z gry. No i to w zasadzie wszystko – nie ma tego dużo, więc nie powinniście mieć problemów z przejściem całej gry pasjans Aladdin Solitaire.

Jeśli wiecie już wszystko łapcie za myszki i bawcie się razem z nami. Pasjans Aladdin Solitaire już na was czeka – śmiało grajcie i spędzajcie przy nim wspaniałe chwile. Polecamy również pozostałe nasze pasjanse i inne gry darmowe!!!