All-in-One Solitaire

All-in-One Solitaire to świetna gra pasjans, w której zagrasz nie w jednego, nie w dwa, a w 5 różnych typów gry pasjans. 5 fantastycznych gier pasjans w jednej gierce online. Fajnie? Z pewnością. W grze All-in-One Solitaire znajdziecie takie typy pasjansa jak: klondike, trzy piki, pyramid (pasjans 13), cruel oraz crescent. Serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami. All-in-One Solitaire to naprawdę znakomita gra pasjans o świetnej grafice i bogatych opcjach. Jeśli chcecie mieć pod ręką wszystkie ulubione gry pasjans to koniecznie zagrajcie z nami w All-in-One Solitaire. Polecamy!!!

Wszechstronność jest bardzo pożądaną cechą we współczesnym świecie. O grze pasjans All-in-One Solitaire niewątpliwie można powiedzieć, że jest ona wszechstronna. Dlaczego? Dlatego, że zawiera ona 5 fantastycznych gier pasjans zamkniętych w jednej. Wybierając grę All-in-One Solitaire będziecie mieć możliwość zagrania w takie gry pasjans jak: crescent, w które gracie dwiema taliami kart i musicie układać karty na 4 stosach, na jednym od asa do króla, a na drugim od króla do asa. Kolejna gra pasjans to pasjans cruel, w którym po prawej macie 4 pola, na których będziecie układać pasjans od asa do króla. Następny pasjans to trzy piki czyli układanie kart mniejsza – większa. Przedostatnim pasjansem jest pasjans pyramid, czyli dobieranie w pary dwóch kart, których suma oczek daje 16. Ostatnią grą pasjans jaką znajdziecie podczas zabawy z All-in-One Solitaire jest klasyczny klondike.

Tak wiele gier pasjans w jednym miejscu. Na początku możesz wybrać sam/a jedną z gier. Wybierając pierwszą od lewej zagrasz w crescent. Twoim oczom ukarze się plansza gdzie na środku będziesz mieć 8 pól, na których składać będziesz karty od asa do króla i od króla do asa. Wszystkie karty złożone są na stosach znajdujących się wokół planszy. Karty można przenosić pomiędzy sobą,iale tylko w taki sposób, że będą one tego samego koloru i będą różnić się tylko jednym oczkiem. Na dole ekranu tej gry pasjans znajdziecie takie opcje jak: pomoc, restart gry, przemieszanie kart, podpowiedź, licznik punktów i ilość możliwości ruchu, wyłącznik dźwięku, opcje dźwięku, wyjście do menu oraz stronę autora gry. Po kliknięciu poza obszarem gry włącza się pauza, którą wyłącza się klikając w zieloną strzałkę w prawym dolnym rogu ekranu.

Wybierając drugą opcję gier pasjans w All-in-One Solitaire wybierzesz cruel solitaire czyli pasjansa, który zwany jest również obrona wieży. W tej grze pasjans po lewej stronie ekranu znajdziesz karty, które musisz składać na 4 stosach po prawej stronie ekranu, na których na początku znajdują się asy. Na planszy karty można oczywiście przemieszczać pomiędzy sobą, ale tylko gry różnią się jednym oczkiem i są tego samego koloru. Ta gra pasjans również ma przydatne opcje znajdujące się na dole ekranu, które wyglądają dokładnie tak jak wyżej. Różnica jest jednak taka, że tutaj macie nieograniczoną ilość przemieszań kart, a co więcej gdy nie będziecie mieć już ruchu pokaże wam się specjalny komunikat.

Trzeci pasjans dostępny w grze All-in-One Solitaire to pasjans trzy piki, który z pewnością nie jest wam obcą grą. Pasjans trzy piki polega na tym, że układacie na stosie karty w taki sposób, aby kładziona karta była o oczko mniejsza, bądź większa od tej, która aktualnie znajduje się na górze stosu. Karty zbiera się z planszy, ale tylko te odkryte. Kiedy nie da się nic zrobić to można dobrać karty ze zbioru po lewej stronie ekranu. Dostaniecie nawet komunikat, że nie można wykona ruchu i należy dobrać karty. Na dole tej gry pasjans znajdziecie opcje, które są identyczne jak w poprzednich grach z tym, że nie ma tutaj opcji przemieszania (SHUFFLE).

Kolejna gra pasjans dostępna w All-in-One Solitaire to pyramid solitaire w Polsce znane również jako pasjans 13. Ta gra pasjans polega na dobieraniu kart w pary tak, aby suma ich oczek dawała 13. Króla wart jest 13, dama 12, walet 11, a kolejne karty już mają wartość standardową, którą sugeruje ilość oczek. W tej grze pasjans również macie zbiór kart, które można dobierać i gdy nie będziecie mieć żadnego ruchu dostaniecie komunikat. Opcje na dole ekranu wyglądają identycznie jak w pasjansie Trzy Piki.

Ostatnia gra pasjans dostępna w All-in-One Solitaire to klasyczny pasjans klondike, w którym musicie wszystkie karty od asa do króla złożyć na 4 polach w prawym górnym rogu ekranu. Karty na planszy można przemieszczać naprzemian kolorami – czarny czerwony, czerwony czarny, pamiętając o zasadzie, że każda kolejna karta musi być o oczko mniejsza od tej, na którą ją kładziemy. W lewym górnym rogu znajduje się stos, z którego możecie dobierać karty, pamiętajcie jednak, że pojawią się 3 karty, ale wy możecie wziąć tylko tę pierwszą od prawej, jeśli ją użyjecie to możecie potem kolejną. Tutaj opcje są podobne jak w poprzednich grach pasjans, jednak poza SHUFFLE ubywa jeszcze podpowiedzi.

Jesteście gotowi na zagranie w pasjansa All-in-One Solitaire? Jeśli tak to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami. All-in-One Solitaire to naprawdę świetna gra pasjans, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Poza 5 różnymi pasjansami ta gra pasjans cechuje się również niesamowitą grafiką oraz dopracowanym dźwiękiem – można tu wybrać kilka piosenek.

Polecam wszystkim gorąco tę grę pasjans i zapraszam do zagrania w pozostałe nasze pasjanse, których mamy na portalu całe mnóstwo. Życzę wam udanej zabawy!!!