Animal Sudoku

Animal Sudoku Zapraszam do zagrania z nami w nową gra sudoku – Animal Sudoku. Wybierz styl sudoku z kolorowych śladów, z czarnych śladów lub klasyczne sudoku z liczb od 1 do 9. Każdy poziom zaczyna się od pewnej liczby punktów, a wynik zmniejsza się w trakcie gry, więc należy myśleć szybko, aby ukończyć grę tak szybko, jak to możliwe, aby zdobyć wyższe. Gra bardzo ciekawa i wymaga odrobiny myślenia, a nastrojowa muzyka z pewnością umili grę.

Przejdźmy do pradawnych czasów, gdy to Noe próbował uratować wszystkie zwierzęta przed powodzią. Twoim zadaniem będzie dzisiaj wprowadzenie wszystkich zwierząt na Arkę Noego. Musisz uczynić to poprzez rozwiązanie zagadki sudoku.

W grze sudoku wymagane jest logiczne myślenie i umiejętność dopasowywania szczegółów. By udało ci się uratować wszystkie zwierzęta musisz odpowiednio rozmieścić je na planszy, która składa się z dużego kwadratu podzielonego na dziewięć mniejszych kwadratów. Mniejsze kwadraty zaś podzielone są na dziewięć pól, w których należy umieszczać odpowiednie obrazki. Pamiętaj o tym, że obrazki nie mogą powtarzać się w obrębie małych kwadratów, a także w liniach poziomych oraz pionowych na planszy.

W grze sudoku – Animal Sudoku do dyspozycji masz trzy style gry. Wybierz styl sudoku z kolorowych śladów, z czarnych śladów lub klasyczne sudoku z liczb od 1 do 9. Każdy z stylów cechuje się inną ilością punktów, z którą rozpoczyna się grą. Tak więc gra z kolorowymi śladami zaczyna się od 10,000 pkt, gra z liczbami od 12,000 pkt, a gra z czarnymi śladami od 15,000 pkt.

W trakcie gry Animal Sudoku poziom punktów zmniejsza się i należy myśleć szybko, jak tylko jest to możliwe, by zdobyć jak najwięcej punktów. Gra z pewnością was wciągnie i spędzicie przy niej sporo czasu. Aby umiejscowić odpowiednie znaczki na planszy należy wybierać je spośród listy po lewej stronie i klikając w odpowiednie miejsce na planszy lewym przyciskiem myszy. Gdy uda ci się ułożyć wszystkie cienie danego zwierzęcia zostanie wydany charakterystyczny głos danego zwierzęcia oznajmiający, że poprawnie udało ci się ułożyć daną postać.

W razie gdy się pomylisz możesz skorzystać z gumki po lewej stronie „eraser” lub też wyczyścić całą planszę i zacząć od nowa klikając „clear all”. Jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie z danym poziomem możesz podejżeć ułożenie cieni za pomocą przycisku „slove”. Pamiętaj jednak, że używając tego przycisku nie możesz już nic zmieniać na planszy i nie otrzymasz żadnych punktów.

W grze sudoku Animal Sudoku panuje miła atmosfera dzięki muzyce, która z pewnością umila grę w gra sudoku Animal Sudoku. Jeśli jesteś fanem gier sudoku, lub po prostu chcesz dobrze się zabawić, zapraszam do zagrania razem z nami w gra sudoku Animal Sudoku. Przejdź do gry i baw się dobrze. Ja tymczasem życzę powodzenia.