Arabian Nights Solitaire

Arabian Nights Solitaire jeśli ktoś z was był kiedyś w jakimś kraju arabskim czy to Egipcie, czy to Tunezji, bądź jeszcze jakimś innym i polubił tamtejsze klimaty to na pewno polubi również tę grę pasjans. Podczas gry w Arabian Nights Solitaire towarzyszy nam przyjemna arabska muzyka, a w tle zobaczyć można arabskie widoki, które pewnie znacie z filmu animowanego o Alladynie lub z własnego doświadczenia. Gra Arabian Nights Solitaire to nic innego jak pasjans double, czyli będziecie dobierać karty parami o tych samych wartościach. Do przejścia jest kilka fajnych plansz, więc nie marnujcie czasu tylko bawcie się razem z nami już teraz. Zapraszam serdecznie!!!
Pasjans został zastąpiony Algerian Patience

Tym razem wybierzemy się w podróż do jednego z arabskich krajów. Odwiedziliście kiedyś już jakiś? Mi udało się zobaczyć Tunezję i choć to najbardziej z europejskich krajów arabskich to można było wyczuć ich specyficzny klimat. Jedni to lubię, inni nienawidzą – jedno jest pewne, jest to całkiem inna kultura niż nasza : ) Jeśli zaś chodzi o pasjansa Arabian Nights Solitaire to nie musicie się martwić, bo to zwykły pasjans double.

Na czym polega pasjans double czyli nasza nowa gra Arabian Nights Solitaire? Musicie dobierać karty w pary o takich samych wartościach tak długo aż wszystkie karty z planszy zostaną usunięte. Do przejścia w grze pasjans Arabian Nights Solitaire macie kilka całkiem fajnych plansz, więc nie marnujcie czasu tylko bawcie się razem z nami. Uważajcie jednak na czas, bo każda plansza jest ograniczona czasowo.

Wszystkie akcje w grze pasjans wykonujecie za pomocą myszki. Jeśli zaś chodzi o opcje jakie są dostępne w grze pasjans Arabian Nights Solitaire to wszystkie znajdziecie na dole ekranu. Tam od lewej macie: ilość zdobytych punktów, czas, który pozostał wam do końca misji, stronę autora, pauzę, cofnięcie ruchu oraz wyjście z gry. Z opcji to w sumie tyle – nie ma wyłącznika dźwięków, ale jeśli będzie was drażnić arabska muzyka to zawsze możecie wyłączyć głośniki :)

Pasjans Arabian Nights Solitaire już na was czeka. Chwytajcie myszki w dłonie i bawcie się razem z nami. Zabawa jest naprawdę fantastyczna więc nie wahajcie się ani chwili dłużej tylko grajcie razem z nami. Mam nadzieję, że polubicie arabskie klimaty i może nawet wybierzecie się tam latem na wczasy? Podobno w roku 2014 arabskie kraje będą popularnym miejscem na urlop. Życzymy przyjemnej zabawy!!!