Arcane Solitaire

Arcane Solitaire Halloween już tuż tuż, więc mamy dla was specjalną propozycję na tę właśnie okazję, a jest nią pełen mrocznych mocy pasjans Arcane Solitaire. Jeśli macie ochotę przenieść się na mroczne cmentarzysko i zagrać w dość nietypową grę pasjans to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami i grą Arcane Solitaire. Arcane Solitaire to naprawdę świetny pasjans, który nieraz was zaskoczy. Nie wierzycie? To sprawdźcie sami – pasjans Arcane Solitaire już czeka na ciebie. Życzę udanej zabawy nie tylko w Halloween

Nietypowe gry pasjans cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie, więc dziś mam dla was grę pasjans Arcane Solitaire. Jest to pasjans, w którym klasycznie musicie złożyć na stosie karty od asa do króla, ale podczas gry towarzyszą wam paranormalne zjawiska, a przyziemniej mówiąc bonusy, które nieco pomogą wam w grze, bo pasjans Arcane Solitaire nie należy do najprostszych nawet na poziomie easy, czyli tym najłatwiejszym.

Co nieco wspomniałam o poziomach, więc może dodam, że poza najprostszym poziomem easy w grze pasjans Arcane Solitaire mamy jeszcze poziom medium, czyli średni oraz hard, czyli trudny. Na każdym z tych poziomów nie jest łatwo, ale jestem pewna, że jak trochę poćwiczycie to pasjans Arcane Solitaire okaże się wam dziecinnie prosty. Mimo że jest to pasjans nieco bardziej skomplikowany to naprawdę gorąco go polecam i to nie tylko na Halloween, choć z myślą o tym dniu właśnie powstał Arcane Solitaire.

Arcane Solitaire to pasjans, który z pozoru wygląda dość normalnie pomijając mroczną grafikę z cmentarzyskiem i karty z wampirami. U góry ekranu w lewym rogu mamy puste pole z literką K, na którym możemy odkładać króla. Tuż obok mamy tradycyjnie rozłożone karty, które możemy przekładać pomiędzy sobą na przemian kolorami. Po prawej stronie gry pasjans Arcane Solitaire mamy 4 puste pola ze konkretnymi kolorami kart. Na tych polach w tej grze pasjans możemy układać niepotrzebne nam w danej chwili karty z planszy, pamiętając jednak o tym, że na każdym polu możemy ułożyć tylko jedną kartę i to w odpowiednim kolorze.

Najważniejsze jednak rzeczy w tej grze pasjans znajdują się na dole ekranu. Po lewej stronie w grze Arcane Solitaire macie nagrobki z konkretnymi kolorami kart, na których musicie złożyć wszystkie karty w danym kolorze w kolejności od asa do króla – jeśli wam się to uda przechodzicie całą grę pasjans i możecie wpisać się na listę graczy i sprawdzić jak jesteście dobrzy.

Na dole ekranu tej gry pasjans po prawej stronie znajdziecie szklaną kulę a w niej stos z kartami, z którego możecie dobierać karty na planszę, kiedy już z tymi co tam są nic nie można zrobić. Poniżej szklanej kulki w grze Arcane Solitaire znajdziecie buteleczki z magicznymi eliksirami. Te mroczne mieszanki nie są jednak truciznami, a bonusami, które ułatwią wam grę. Jak zauważycie buteleczki nie są pełne, ale można je uzupełniać dzięki kartom, które wywołują zjawiska paranormalne. Które to karty w grze Arcane Solitaire? Te, które mają poza normalnymi nominałami narysowane jeszcze jakieś inne obrazki np. elfową wróżkę. Buteleczki są, a do czego służą i jak je użyć?

W grze pasjans Arcane Solitaire buteleczki używa się bardzo prosto, wystarczy, że wykona się określone ruchy – ruchy, na jakie pozwalają buteleczki. Pierwsza butelka w tej grze pasjans (zaczynając od lewej) pozwala nam na ułożenie dowolnej karty w pustej kolumnie kart. Druga butelka pozwala na układanie dowolnego koloru na siebie (nie trzeba zachować kolejności czarny czerwony i na odwrót, na czerwony można czerwonego, itd.). Trzecia butelka pozwala na oddanie karty z tych rozłożonych do szklanej kulki, a czwarta butelka pozwala na wyciągnięcie z kolumny dowolnej karty – nawet tej zablokowanej.

Butelki w grze pasjans Arcane Solitaire omówione, czas więc zaczynać zabawę. Znacie zasady, a do gry potrzebna wam tylko myszką, więc nie widzę problemu by rozpocząć grę, a wy jak myślicie? Mam nadzieję, że podobnie : ), bo pasjans Arcane Solitaire już czeka na was. Wybierzcie jeden z poziomów trudności i zacznijcie zabawę razem z nami – gwarantuję, że będzie ona znakomita.

Pasjans Arcane Solitaire powstał z myślą o Halloween, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać w niego cały rok, w końcu Halloween nie jest jedynym mrocznym dniem w roku, a poza tym najważniejsza jest dobra zabawa i jakiś nowy dreszczyk emocji, a tu na pewno ich nie zabraknie, bo w takiego pasjansa jeszcze nie mieliście okazji zagrać na naszym portalu. Łapcie więc myszki i grajcie z nami w pasjansa Arcane Solitaire.

Psss... Polecam również inne nasze gry pasjans oraz pozostałe gry na naszym portalu! Są one równie znakomite i wciągające!!!