Astralny pasjans

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Astralny pasjans to dość ciekawa odmiana pasjansa, gdyż nie układamy tu go tak jakby to rzec widocznie? oficjalnie? Gra polega na tym, aby na stosik układać kolejne karty mniejszą bądź większą aż na stosie, bądź na stole zabraknie kart. Jest to dość prosta wersja gry pasjans, no i dość niecodzienna. Sądzę jednak, że spotka się ona z waszym uznaniem. Do tego bardzo ciekawie wyglądają karty. Zobaczcie sami. Gorąco polecam : )

Przenosimy się w kosmiczną przestrzeń i układamy pasjansa, a dokładanie Astralnego pasjansa. Astralny pasjans zrobiony jest na podobieństwo pasjansa golfa, w którego już pewnie mieliście okazja, a na pewno mieć będziecie, zagrać na naszym portalu. Jest to dość prosty i niecodzienny pasjans, gdyż nie układacie go tu tak jawnie, a po prostu na stosik odkładacie kartę mniejszą bądź większą o oczko od tej, która już tam leży. Kolor karty jest nieistotny.
Astralny pasjans to idealna gra dla najmłodszych wielbicieli tego typu gier karcianych. Nie wymaga zbyt dużej znajomości zasad, wystarczy wiedzieć, która karta jest mniejsza a która większa. W tym pasjansie nie przesuwamy kart po planszy a jedynie wskazujemy kartę, która ma być przeniesiona na stos. Jeśli na planszy nie ma żadnych kart, które się nadają to klikamy na stos, dobierając w ten sposób kartę. na górze możecie zaobserwować jak rakieta się przesuwa – kiedy przemieści się na drugi koniec runda dobiega końca – dzieje się tak wtedy, gdy na zabraknie kart. Pokazuje się wtedy notatka ze zdobytą przez was ilością punktów. Po każdej wygranej misji jest też możliwość udania się na zakupy. Wystarczy kliknąć SHOP, a znajdziecie się w panelu, gdzie możecie zakupić różne „pomoce” do gry. W zależności od ilości punktów, jakie macie na koncie – pomoce te będą lepsze bądź gorsze tak np. możecie zakupić wygranie kolejnej misji, złoto itp.
Nie zawsze jednak wygrywacie misję. Może się tak zdarzyć, że za nim rakieta dotrze do zielonej flagi, czerwone kropeczki, które biegną w przeciwną stronę, uciekną za ekran. Wtedy to musicie powtórzyć misję. Mimo to gra jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy trochę się skupić, a na pewno wygracie. Gra ma wiele misji, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Jeśli jednak nie przypadł wam do gustu ten pasjans, bo nie wiem… jest zbyt mało klasyczny to zapraszam do zagrania w inne nasze pasjanse. Przygotowaliśmy dla was dział pełen pasjansów o różnym stopniu trudności, a także różnego typu – od bardziej klasycznych do bardziej nowoczesnych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno doświadczony gracz, jak i ten początkujący, zarówno ta osoba, która lubi tradycyjne pasjanse, jak i ta, która lubi eksperymentować. Mam nadzieję, że w tym wypadku mam rację i zbiór naprawdę zaspokoi oczekiwania każdego wielbiciela gier pasjans. A teraz już życzę wszystkim udanej zabawy i powodzenia :)