Autumn Solitaire

Autumn Solitaire na dworze zrobiło się jesiennie to i u nas musi pojawić się jakiś jesienny pasjans. Co powiecie na pasjans Autumn Solitaire? Jesienny ale nie ponury : ) Naprawdę fajny i przyjemny oraz bardzo kolorowy. Kto z was zgadnie jaki to typ pasjansa? No kto? Niech każdy sobie odpowie a jak nie wie niech poszuka odpowiedzi na naszym portalu - już kilkakrotnie publikowaliśmy pasjanse właśnie tego typu, więc do dzieła moi mali i duzi poszukiwacze! A jak już znajdziecie odpowiedź to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – jesienny pasjans Autumn Solitaire już na was czeka : ) Powodzenia!!!
Pasjans został zasąpiony przez Flower Garden Solitaire

Autumn Solitaire to bardzo fajny pasjans – kolorowy, prosty i wieloplanszowy. Prosty aczkolwiek ograniczony czasowo – każda plansza trwa 5 minut – musicie się zmieścić w tych minutach, bo inaczej wasza gra dobiegnie końca, a chyba chcecie zdobyć jak najwięcej punktów i wzbić się na sam szczyt listy graczy? Prawda?

Typu pasjansa obiecałam wam nie zdradzać więc ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... dowiecie się tego sami ; ) Tymczasem opowiem pokrótce o zasadach, jakie panują w grze pasjans Autumn Solitaire. Tak, więc celem gry pasjans, którą tu mamy właśnie na tapecie jest złożenie wszystkich kart na stosach w prawym górnym rogu ekranu. Tam karty muszą wyglądować odpowiednio kolorami od asa do króla. Na planszy natomiast karty przekładacie na przemian kolorami wg zasady, że przekładana karta musi być o oczko mniejsza od tej, na którą ją kładziemy. Proste?

Myślę, że tak : ) Tak mała podpowiedź – nie trzeba do końca odkładać wszystkich kart na stosy – jeśli żadna karta nie będzie blokowana to z automatu wszystkie polecą na stosy. Dobra to teraz jeszcze opcje, które mamy po lewej stronie ekranu. Tam na samym dole w grze pasjans Autumn Solitaire znajdziecie wyłącznik dźwięków oraz muzyki. Nieco wyżej macie pauzę oraz cofnięcie ruchu. A idąc jeszcze wyżej macie kolejno: ilość możliwych do wykonania ruchów, ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie oraz czas, który pozostał wam do końca misji.

Ufff to wszystko w takim telegraficznym skrócie : ) Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam i że wszystko jest jasne jak słoneczko : ) Życzę wam udanej zabawy – zbierajcie punkty i zdobądźcie szczyt na liście graczy, którą zamieszczamy w tym opisie. Trzymam za was wszystkich mocno kciuki. Powodzenia moi drodzy pasjansomaniacy!!!