Bahama Pasjans

Bahama Pasjans - przenieś się na wyspy Bahama i przeżyj niesamowitą przygodę z pasjansem. Wiele osób marzy o podróży ma Bahama, wy macie taką wirtualną możliwość. Może tak wczujecie się w klimat wysp, że wybierzecie się tam w podróż życia… Kto wie, kto wie… Tymczasem życzę udanej zabawy z grą Bahama Pasjans .

Bahama Pasjans to tradycyjna gra pasjans w wersji TriPeaks przeniesiona w klimatyczne wyspy Bahama. Zasady pasjansa w wersji TriPeaks są bardzo proste, to jedna z najprostszych wersji tejże wspaniałej gry karcianej, więc cóż się dziwić. Wystarczy, że kolejno będziecie zbierać z planszy karty, które są o oczko mniejsze bądź większej od tej, która aktualnie znajduje się na stosie. Kiedy z planszy znikną wszystkie karty przechodzicie do kolejnego etapu, w którym w grze Bahama Pasjans rozkład kart jest inny niż w poprzedniej planszy i pojawiają się różne karty ułatwiające grę m.in. takie, które pozwalają na sobie ułożyć dowolną inną kartę. W grze Bahama Pasjans macie również możliwość wykorzystanie karty ratunkowej, która znajduje się w lewym dolnym rogu, karta ta pozwala układać na sobie dowolną inna kartę. Kiedy na planszy nie widzicie kart, które pasują możecie dobrać kartę ze stosu po lewej stronie tylko pamiętajcie, że ilość kart tam jest ograniczona. Im więcej kart wam tam zostanie tym więcej bonusowych punktów dostaniecie.

Bahama Pasjans jest grą o niebanalnej grafice, która potrafi przykuć uwagę i oderwać człowieka od rzeczywistości. Nie ma to jak zrelaksować się przy szumie morza, układać karty i myśleć jakby to było pięknie poleżeć na plaży z drinkiem w dłoni… Ahh… Nie ma to jak sobie pomarzyć :P W grze Bahama Pasjans macie możliwość wykorzystania podpowiedzi za pomocą przycisku HINT na dole ekranu. Z lewej strony HINT macie przycisk UNDO, który pozwala na cofnięcie wykonanego ruchu. Na dole na samym środku macie ilość zdobytych punktów. W prawym dolnym rogu macie przycisk MENU, który przeniesie was do mapki w menu głównym. Mapka ta wskazuje na to, że przejdziecie się po wszystkich wyspach Bahama. Na każdej z wysp spędzicie kilka rund, ich ilość można podejrzeć w lewym górnym rogu.

Bahama Pasjans to naprawdę świetny pasjans, który jest idealny nawet dla najmłodszych wielbicieli gier karcianych. Dzięki tej grze pasjans można się świetnie zrelaksować i wspaniale spędzić czas w klimacie wysp Bahama. Miło jest poczuć powiew lata kiedy za oknem szaruga. Mam nadzieję, że gra Bahama Pasjans wam się spodoba, a jeśli nie to zapraszam do innych naszych gier pasjans. Życzę wspaniałej przygody !!!