Bańki wodne

Bańki wodne witajcie w podwodnym świecie kulek. Pod wodą chyba jeszcze nie graliśmy, a więc jest okazja :P Bańki wodne to gra kulki, która rozgrywa się w głębinie morskiej. W tle widzimy przepływające rekiny, ośmiornice oraz różnego typu ryby i inne żyjątka morskie. No i oczywiście gramy w kulki, czyli w to, co ja osobiście lubię najbardziej grać. Wy pewnie też skoro wybraliście ten oto dział. Mam nadzieję, że ta propozycja gry również wam się spodoba. Udanej zabawy : )

Bańki wodne to gra kulki, która rozgrywa się w podwodnym świecie. Podczas gry towarzyszą nam różne żyjątka morskie, które sobie pływają w tle tam i ówdzie. Jeśli wybierzemy opcję z dźwiękiem to towarzyszyć będzie nam bardzo przyjemna muzyka i nie mówię tego z przekąsem. Jeśli jednak wolicie bezdźwięczną grę, to wyłączyć dźwięk możecie w prawym dolnym rogu ekranu. Gra Bańki wodne jest wieloetapową grą kulki, tak więc możesz się wciągnąć na długie godziny. Gra nie jest ograniczona czasem, ale obniża się poziom kulek, więc niezupełnie można myśleć wieczność. Dany etap gry kończy się po uzyskaniu określonej ilości punktów, nie trzeba usuwać wszystkich kulek.

Wspomniałam o usuwaniu kulek – nasuwa się pytanie – jak to robić? Otóż mamy podwodną armatkę z kulkami i nią strzelamy w kulki dryfujące w wodzie. Strzelamy różnymi kolorami kulek i jeśli uda nam się wystrzelić kulkę tak, że trafi na takiego samego koloru to znikną one z planszy. Wiecie jak prawda? Już nie raz pewnie tak robiliście podczas gry w kulki, bo jest to częsty schemat tychże gier.

Podczas gry zdobywacie też różne przedmioty – możecie je podejrzeć po zakończonej rundzie, klikając w Achievements. Wspomniałam już gdzie wyłączamy dźwięk, to teraz gdzie można zobaczyć punkty. Punkty widać w prawym górnym rogu, a tuż pod nimi macie monety, które również zdobywacie podczas gry. Na dole nad ikonami dźwięku macie przycisk PAUSE, dzięki któremu zatrzymiecie grę. Na koniec jeszcze dodam, że jeśli przejdziecie wszystkie etapy to odblokujecie kolejny podwodny świat gry Bańki wodne, a więc nie martwcie się, że gra szybko się skończy : ) Aaa zapomniałabym – armatką sterujecie oczywiście za pomocą myszki, kulki polecą w tym kierunku, w którym ustawicie armatkę.

A teraz już nie przynudzam, ten kto doczytał do tego miejsca to i tak długo wytrzymał :P Mam nadzieję, że ta gra kulki spotka się z waszym uznaniem, a jeśli nie to trudno, mamy jeszcze innego gry kulki :P Jeśli ta wam się nie spodobała do poszukajcie inne gry w dziale gry kulki, jestem pewna, że są tam gry dla każdego wielbiciela kulek. A jeśli nie kulki, to zerknij do innych naszych działów z grami. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy z grą kulki Bańki wodne : )