Bańki

Bańki no to postrzelajmy sobie kulkami : ) Świetna gra kulki, w której strzelamy sobie kolorowymi kulkami w inne, jeśli skompletujemy co najmniej trzy tego samego koloru to znikają one z planszy. Gra jest podzielona na levele, każdy kończy się w momencie, gdy na planszy nie będzie już żadnej kulki. Mogło by się wydawać, że to banał, ale spróbujcie najpierw zagrać a dopiero potem wydajcie werdykt ;)

Bańki to kolejna świetna gra kulki, którą mam okazję wam zaprezentować. Jak zwykle powiem, że przy tej grze można się zrelaksować i stracić poczucie czasu i jak zwykle będzie to prawda. Gry kulki z natury nie są grami trudnymi i w przypadku tej gry jest tak samo, ale nie jest to też gra super banalna, bo jednak przyda się co nieco sprytu, aby szybko przejść tę grę. Jeśli będziecie sobie powoli strzelać w kolejne kulki to może się okazać, że szybciej one was przygniotą niż wy je strzelacie, gdyż co jakiś czas na planszy pojawia się nowy rząd kulek no i może się stać, że będzie ich na planszy za wiele i nie będziecie mieli pola do strzelania. Tak, więc grajcie z głową.

W grze nie ma ograniczenia czasowego, a więc spieszyć się nie trzeba. Stąd też potraktujcie poważnie to, co wyżej napisałam, a na pewno uda wam się szybko i bezboleśnie przejść wszystkie levele. Warto ryzykować, jak to się mówi – kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, chcecie wygrać? Grajcie na całego : )

W tej grze kulki sterujecie „wyrzutnią” za pomocą myszki, jeśli chcecie wystrzelić kulkę klikacie lewy przycisk myszy. Strzelajcie tak, aby za jednym razem zrzucić jak najwięcej kulek i jak już wspomniałam ryzykujcie i strzelajcie w najbardziej by się mogło wydawać trudne i niedostępne miejsca. Co level na planszy pojawiają się nowe kolory kulek, a więc gra staje się przez to trudniejsza. Jeśli uda wam się skasować wszystkie kulki tego samego koloru z planszy to macie jeden problem z głowy, bo one już nie powrócą. Pamiętajcie jednak, że jeśli uda wam się zniszczyć wszystkie, ale kolejna kulka do strzału też jest tego koloru to kolor pozostaje. Jakiego koloru będzie kolejna kulka to możecie sprawdzić zerkając w lewy dolny róg ekranu. Po prawej stronie ekranu macie taki sobie panel, w którym widzicie w jaki gracie level i ile macie punktów. Ponadto możecie tam wyłączyć dźwięk, klikając w ikonę z głośnikiem. Poniżej macie jeszcze dwa przyciski – MENU, który przeniesie was na ekran powitalny gry oraz RESTART, który pozwoli wam zacząć level od początku. No i to tyle z zasad gry, mam nadzieję, że są jasne.

Bańki to naprawdę bardzo fajna gra kulki i myślę, że przypadnie wam do gustu. Jeśli jednak tak się nie stanie to zapraszam do naszego zbioru gier kulek, z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie, a jeśli nie kulki – to może gry karciane, albo pasjanse ? Przygotowaliśmy dla was całe mnóstwo wspaniałych gier. Sprawdźcie sami, a teraz już życzę wam przyjemnego spędzenia czasu na naszym portalu. Bawcie się dobrze !!! : )