Black Hole Solitaire

Black Hole Solitaire to kolejny pasjans, jakie mamy wam do zaproponowania. Pasjans ten ma zbliżone zasady to pasjansa trzy piki aczkolwiek nie jest identyczny, więc na pewno będzie to dla was coś nowego. Na naszym portalu jeszcze nie prezentowaliśmy takie gry pasjans jak Black Hole Solitaire, więc zapraszam serdecznie do zabawy – jestem pewna, że nie będziecie się nudzić ani przez chwilę. Nie wierzycie? To sprawdźcie to koniecznie :) Do przejścia macie aż 15 plansz, więc nie traćcie czasu tylko zabierajcie się do roboty. Pasjans Black Hole Solitaire to czysta przyjemność, a więc szybko szybko bez wahania zaczynamy wspólną zabawę!!!

Kiedyś istniał pasjans pająk, pasjans klondike i pasjans freecell – dziś typów pasjansa jest naprawdę sporo i jest w czym wybierać. Tym razem mamy dla was coś czego jeszcze nie prezentowaliśmy na naszym portalu a będzie to pasjans black hole. Jest to pasjans, który wynikł z połączenia pasjans golfa i pasjansa trzy piki. Jesteście gotowi na takie wyzwanie?

Pasjans Black Hole Solitaire nie należy do najprostszych mimo że opiera się na pasjansie trzy piki :) Trudność ta wynika z oparcia pasjans black hole także na grze pasjans golf, która jak już pewnie zauważyliście na naszym portalu jest nieco trudniejsza. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych i grę Black Hole Solitaire można przejść bez problemu – trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i myśleć logicznie.

Zasady pasjansa Black Hole Solitaire są dość proste – musicie składać karty na stosie oznaczonym black hole. Karty składacie tam tak jak w pasjansie trzy piki – czyli kładziona karta musi być o oczko mniejsza bądź większa od tej, która aktualnie znajduje się na szczycie stosu. Dodatkowo na planszy znajdziecie dwa puste pola oznaczone jako Temp. To wzięto z pasjansa golf :) W te puste pola możecie przekładać dowolne karty (tylko dwie!). Na planszy nie można przekładać kart między sobą więc starannie przemyślcie swoje ruchy!

W grze pasjans Black Hole Solitaire macie do przejścia 15 plansz. Każda plansza jest ograniczona czasowo, więc trzeba uważać. Czas znajdziecie w lewym górnym rogu ekranu. Ogólnie wszystkie opcje w grze pasjans Black Hole Solitaire znajdziecie u góry – poza czasem (idąc w prawo) znajdziecie: ilość zdobytych punktów, poziom w który gracie, wyłącznik dźwięków i muzyki, pauzę oraz cofnięcie ruchu. No i to wszystkie opcje :)

Dodam jeszcze, że warto starać się o punkty, bo mamy tutaj dla was ranking graczy :) Możecie sprawdzić jacy jesteście dobrzy porównując się z innymi graczami. Życzę wam oczywiście, abyście zdobyli najwyższą – pierwszą – pozycję. Trzymam za was kciuki baaaaaaardzooooo mocno!!!

To tyle jeśli chodzi o pasjansa Black Hole Solitaire - mam nadzieję, że ten nowy typ gier pasjans – pasjans black hole – przypadnie wam do gustu i chętnie będziecie w niego grywać. Jeśli spotka się on z waszym uznaniem tak jak pasjans pająk, pasjans trzy piki, itp. to z pewnością na naszym portalu pojawi się więcej tego typu gier pasjans. Zapraszam serdecznie do zabawy!!!