Blackhole Solitaire

Blackhole Solitaire to klasyczny pasjans typu black hole, który potrafi dostarczyć wspaniałej zabawy na długi czas. Po raz pierwszy na naszym portalu możecie zagrać w pasjansa typu black hole i mam nadzieję, że ten pasjans przypadnie wam do gustu. Blackhole Solitaire to wspaniała zabawa dla dużych i małych, choć pasjans ten do najprostszych nie należy. Choć może się mylę? Musicie ocenić sami. Ja bawiłam się z nim świetnie, choć wszystkim plansz nie udało mi się przejść. Trzymam jednak za was kciuki!!!

Jeśli myślisz, że poznałeś/aś już wszystkie typy pasjansa to jesteś w błędzie. Dziś po raz pierwszy na naszym portalu prezentujemy pasjansa typu black hole. Pasjans Blackhole Solitaire to klasyczna wersja właśnie tego pasjansa, który jest niezwykle wciągający choć nie należy do najprostszych gier pasjans.

Zasady pasjansa Blackhole Solitaire są bardzo proste. Na środku ekranu znajdziecie kartę bazową, nad którą macie napisane jaka powinna zostać ułożona na niej karta – jest to karta o oczko mniejsza bądź większa od tej karty bazowej. Wydawać by się mogło, że to zwykły pasjans typu „mniejsza-większa”, jednak od tego pasjansa naszą grę Blackhole Solitaire odróżnia pole, które znajduje się pod kartą bazową.

Na to pole możecie przekładać kartę, które przysłania wam inną potrzebną. Pamiętajcie jednak, że możecie zrobić to tylko tyle razy ile jest dostępnych gwiazdek pod tym polem. Później już musicie radzić sobie bez takiej pomocy, co jest niezwykle trudne, bo kart w żaden sposób w pasjansie Blackhole Solitaire nie można przekładać pomiędzy sobą – można je tylko układać na kartę bazową bądź na to specjalne pole.

Pasjans Blackhole Solitaire nie jest ograniczony czasowo, choć u góry ekranu w polu Bonus możecie zobaczyć uciekające cyferki – jest to jednak malejący bonus, czyli po prostu im dłużej gracie, tym mniej punktów dostaniecie. Skoro omawiamy przyciski i opcje to w lewym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków, obok wspomniany wcześniej bonus, a dalej ilość zdobytych punktów oraz level, w który gracie. Poniżej macie kolejne opcje: NEW GAME to rozpoczęcie nowej gry, strzałka oznacza cofnięcie ruchu, HELP oznacza pomoc, zaś GIVE UP – poddanie się i opuszczenie gry Blackhole Solitaire, a także zapisania swojej ilości punktów na liście graczy.

To tyle jeżeli chodzi o opcje i zasady gry pasjans Blackhole Solitaire. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się znakomicie bawić razem z tą grą. Pasjans typu black hole choć nie jest najprostszy to jest bardzo wciągający, dlatego grając w Blackhole Solitaire zarezerwujcie sobie co nieco wolnego czasu.

Nie zapomnijcie również o innych naszych grach pasjans, które również można znaleźć na naszym portalu. Mamy zarówno klasyczne jak i nowoczesne implementacje tych wspaniałych gier. Koniecznie zajrzyjcie również do innych naszych działów z grami online. A teraz pasjans Blackhole Solitaire czeka, a więc chwytajcie za myszki i cieszcie się niesamowitą zabawą!!!