Blast!

Blast! gra kulki o świetnej grafice. Usuwamy z planszy kolorowe kulki, a one ciągle wracają i tak w koło, aż nie zaczniemy nadążać i kulki zapełnią całą planszę, co będzie oznaczać, że nasza gra dobiega końca. Ja jednak życzę wam jak najdłuższej gry, gdyż ta gra kulki świetnie relaksuje i odmóżdża. Udanej zabawy :)

Witajcie w świecie kulek Blast!.

Kolejna świetna gra kulki, w którą możecie zupełnie za darmo pograć na naszym portalu. Wydawać się na początku może, że w grę tę grać można w nieskończoność, bo kasujemy kulki, a znów kolejne przybywają na planszy. No i racja – jeśli ktoś będzie dobry w grę Blast!, będzie mógł grać i grać i grać. Jednak gwarantuję, że w pewnym momencie również przegra – wystarczy chwila nieuwagi i już cała plansza zapełni się kulkami, a my przegramy.

Na czym polega gra Blast!? Gra polega na usuwaniu z planszy kulek tego samego koloru. Musi być tak, że co najmniej trzy jednakowe kulki znajdują się obok siebie. Oczywiście im więcej tym lepiej. Można też grać taktycznie, czyli tak, że usuwamy jedne nawet jak ich jest mniej, tylko po to, aby te, które są nad nimi opadły niżej, bo tam już mamy całe stado tego samego koloru. Możesz też wymyślić własny sposób : )

Teraz, co nieco o tym, co widzimy na planszy. Po prawej macie taki jakby panel, w którym widzicie wszystkie przydatne wam informacje. Na samej górze macie ikonę głośnika oraz nutkę, za ich pomocą możecie wyłączyć muzykę oraz inne dźwięki w grze. W prawym górnym rogu macie przycisk X, on pozwoli wam na wyjście z gry. Idąc niżej macie przycisk PAUSE/RESUME, czyli włącznik pauzy/wznowienia gry. Jeszcze niżej macie instrukcję gry w języku angielskim, a poniżej przejście do menu. Następnie widzicie trzy tabelki. W pierwszej macie level, w który aktualnie gracie. W drugiej macie ilość punktów, którą udało wam się zdobyć, a w trzeciej ilość linii, która pozostała do kolejnego levela. Jeśli na planszy nie widzicie kulek, które mogą zostać usunięte to możecie chwilę poczekać na kolejną porcję nowych, które co parę sekund pojawiają się na planszy, albo sami kliknąć na pasek u dołu ekranu, gdzie przelatują kulki.

Gra jest bardzo prosta, nie stresuje, a za to świetnie relaksuje i odmóżdż. Polecam pograć w tę grę kulki po pracy, a może i czasie pracy, jeśli macie dostęp do komputera i Internetu. Jeszcze nie powiedziałam jak sterujemy. Bardzo prosto – wystarczy nam myszka, którą będziemy klikać w odpowiedniego koloru kulki. Na planszy od czasu do czasu pojawiają się poza normalnymi kulkami inne, nazwijmy je bonusowymi. Są to np. kulki, które zniszczą całą linie w pionie, bądź poziomie, a także takie, które niszczą wszystkie kulki tego samego koloru, które znajdują się na planszy, a także inne, sami zobaczycie jak zagracie. Przed każdą planszą pokazywane są bonusy, a więc będziecie wiedzieć, do czego służą.

Już nie przynudzam. Mam nadzieję, że gra kulki Blast! wam się spodoba i często będziecie do nas wracać, aby w nią zagrać. Trzymam za was wszystkich kciuki – powodzenia !!! : )