Bob i Sam

Bob i Sam przenieść się wraz z Bobem i Samem do Egiptu i zagraj w kulki. Ta gra kulki jest grą wieloetapową, a więc czeka cię mnóstwo wspaniałej zabawy. Dotrzyj wraz z Bobem i Samem na szczyt piramidy, a przy tym baw się świetnie. Serdecznie zapraszam do zabawy : )

Przeżyj przygodę w Egipcie wraz z grą kulki Bob i Sam. Świetna gra kulki, przy której można stracić poczucie czasu. Jak to zwykle bywa gra kulki rozwija zdolność logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę.

W tej grze kulki zasady są jak zwykle proste – w każdej z plansz celem jest zamienienie wszystkich pól, na których stoją kulki na złote. Na początku nie jest to trudne, ale z każdą planszą staje się coraz trudniejsze i wymaga większego wysiłku psychicznego. Co planszę pojawia się więcej przeszkód ( np. kłódki na kulkach, czy pola, które trzeba dwa razy zamienić), ale pojawiają się również i bonusy ( np. kulki ze „strzałami”), które pomogą ci przejść plansze. Każda plansza ograniczona jest czasem. Podgląd na czas macie po prawej stronie ekranu, w formie czerwonego paska. W prawym górnym rogu możecie wyłączyć dźwięk w grze, a na dole ekranu po prawej stronie możecie podejrzeć ilość zdobytych punktów. Poruszacie się po planszy za pomocą myszki, a wciskając lewy jej przycisk usuwacie z planszy kulki, aby kulki zostały usunięte, muszą znajdować się obok siebie, co najmniej dwie kulki tego samego koloru – im ich więcej tym, lepiej rzecz jasna, bo dostajcie więcej punktów i wiecej pól jest wtedy zamienianych na kolor złoty za jednym razem.

Mam nadzieję, że gra kulki Bob i Sam przypadnie wam do gustu i będziecie często powracać do nas, aby w nią zagrać. Jeśli jednak to nie to, czego szukaliście, to zapraszam do zajrzenia do naszego działu z kulkami, jestem pewna, że znajdziesz tam coś, co przypadnie ci do gustu. Polecam również inne nasze gry. A teraz już nie przedłużam – bawcie się dobrze z grą kulki Bob i Sam!