Bubble Elements

Bubble Elements Witam i zapraszam do zagrania z nami w nową gra kulki Bubble Elements. Jest to bardzo wciągająca gra kulki, w której musimy pozbyć się wszyskich kulek z planszy. Do gry wystarczy nam jedynie myszka, a zabawa z grą i przechodzenie kolejnych leveli, z pewnością wciągnie was na długie godziny gry, czy też przerwy pomiędzy pracą, ponieważ gra kulki Bubble Elements nadaje się zarówno dla młodych jak i starszych graczy, lubiących tego typu, rozluźniające gierki.

W grze kulki Bubble Elements mamy do wyboru dwa typy gier. Jedną z nich jest „quest mode” , w której mamy do odblokowania szesnaście kolejnych leveli, z rosnącym poziomem trudności. W każdym z leveli w gra kulki Bubble Elements czekają nas nowe niespodzianki, i przeszkody. Między innymi możemy napotkać utrudniające grę bałwany, skały, czy też zapadnie, za to pomagać nam mogą z pewnością bomby. Aby pozbyć się kolejnych kul z planszy należy celować w rozmieszczone na planszy kulki, tak by obok siebie znalazły się co najmniej trzy kulki tego samego koloru.

Ta gra kulki nie wymaga zręczności, ponieważ nie ma tutaj ograniczenia czasowego, więc spokijnie można się zrelaksować i przemyśleć każdy swój następny ruch. Jedynym ograniczeniem jest ograniczenie kul. Co sześć niewykorzystanych strzałów obniża się poziom kul na planszy. Jeśli poziom zejdzie do samego dołu oznacza to przegraną grę.

W grze kulki Bubble Elements na poziomie „quest mode” za każdą przechodzoną planszę otrzymuje się bonus, który pojawia się na samej górze po usunięciu wszystkich kul z planszy. Ta gra kulki również posiada tryb „arcade” , który można podzielić na dwa tryby trudności. Tryb prosty oraz tryb zaawansowany. Tryb „arcade” w gra kulki Bubble Elements polega na jak najdłuższym utrzymywaniu się na planszy po to by zdobyć jak największą ilość punktów. Tryb „arcade” nie jest podzielony na levele więc jest to tylko jeden rozbudowany level tej gry kulki. Technik w tej grze kulki, jak zresztą w wszystkich grach typu kulki jest wiele. Ważne jest to aby jednym strzałem zniszczyć jak największą ilość kulek. Wtedy dostajemy za nie większą ilość punktów, które liczą się ostatecznie do ogólnej punktacji i tabeli wyników. Oczywiście w grze kulki Bubble Elements możemy wybrać sobie własną nazwę użytkownika, a zebrane przez nas punkty pokazują się z prawej strony pod nickiem gracza.

Myślę, że z grą nikt nie będzie miał żadnych większych problemów, a z pewnością znakomicie wypełni ona wasz wolny czas, który chcecie spędzić w dobrym nastroju. Myślę, że możecie już przechodzić do gry. Ja tymczasem się z wami żegnam i życzę osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Powodzenia.