Bubble Gum Run

Bubble Gum Run to bardzo fajna gra kulki, w której to mamy na celu usuwanie ze zbiornika gumowych kulek o tym samym kolorze. Od czasu do czasu na planszy pojawiają się różnokolorowe kulki, albo takie migające, które nam ułatwią grę. Bubble Gum Run to świetna, a zarazem prosta gra kulki, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Sprawdź sam/a : )

Skoro jesteście w tym dziale to znaczy, że kochacie gry kulki. No chyba, że weszliście przez przypadek, ale to nic złego, może akurat kulki przypadną wam do gustu i staniecie się ich wielkimi fanami : ) Tym razem pragnę wam przedstawić prostą, a zarazem wciągającą grę kulki - Bubble Gum Run . Dzięki tej grze wyluzujesz się, zrelaksujesz, odprężysz, czy jak to tam nazywasz, w każdym razie ta gra kulki będzie dla ciebie odskocznią od szarego życia. Przenieś się z nami w kolorowy świat kulek i bij rekordy : )

Bubble Gum Run to wieloetapowa gra kulki, ale tego się wcale nie odczuwam, no może troszeczkę, bo nagle spada więcej kulek :P No, ale to też nie do końca tak jest. Etap, w który aktualnie gracie możecie podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu. Tuż obok możecie też zobaczyć ile macie żyć, grę rozpoczyna się mając ich dziesięć. Tuż obok widnieje ilość punktów, które udało ci się dotychczas zdobyć. W prawym dolnym rogu macie MENU, które sugeruje, że po kliknięciu przeniesiecie się do menu. W prawym górnym rogu macie ikonę z głośnikiem za pomocą, której możecie wyłączyć dźwięk w grze. W lewym górnym rogu macie ikonę z dwiema pionowymi równoległymi kreskami, które odpowiadają za włączenie pauzy w grze. No i tym sposobem opisałam co gdzie i po co :P Teraz jeszcze słów kilka o znikaniu kulek. Jeśli chcesz usunąć kulki z planszy to muszą się obok siebie znaleźć co najmniej dwie kulki tego samego koloru. Jednak na to czy one się obok siebie znajdą szybciej czy później i czy w ogóle nie masz żadnego, no prawie żadnego wpływu. Doświadczony gracz potrafi tak usunąć inne kulki, aby te drugie znalazły się obok siebie, no ale nawet bez takich umiejętności można daleko zajść w grze Bubble Gum Run . Na planszy pojawiają się też różnokolorowe kulki, które mi osobiście jedynie przeszkadzały, do momentu aż nie pojawiła się druga taka i obie zniknęły :P a także migające kulki, które potrafią zmienić kolor na inny i w ten sposób się dopasować. No aaa, zapomniałam o najważniejszym :D Aby usunąć kulki, to poza tym, że mają być obok siebie i mają mieć ten sam kolor, trzeba jeszcze w nie kliknąć myszką :D No i teraz już wiecie wszystko.

Mam nadzieję, że ta gra wam się spodoba i często będziecie wracać na nasz portal i w nią grywać. Jeśli jednak z różnych powodów ta gra nie przypadła wam do gustu to wypróbujcie inne nasze gry kulki, albo też gry z innych naszych działów. Dobieramy gry tak, aby każdy znalazł coś dla siebie : ) Już nie przynudzam tylko życzę wam udanej zabawy z grą Bubble Gum Run no i oczywiście powodzenia !!! : )