Bubble Machine

Bubble Machine przeżyj kosmiczną przygodę grając w Bubble machine. Ta świetna gra kulki przeniesie was w kosmos i pozwoli na przeżycie niesamowitej przygody – przygody, której celem jest uratowanie Ziemii. Bubble machine to gra, która powinna spodobać się nie tylko dziewczynom, ale także i chłopcom, bo nie ma ona cukierkowej grafiki, a typowo kosmiczną, która powinna przypaść chłopcom do gustu. Jest to typowa gra strzelanie do kulek, a więc możecie się nieco wyżyć i dac upust emocjom, a przy okazji świetnie się bawić i zrelaskować. Serdecznie zapraszam do zabawy !!!

Serdecznie zapraszam do przeżycia niezapomnianej przygody kosmicznej z grą Bubble machine. Jest to gra kulki, w której strzelamy z kosmicznej maszyny kolorowymi kulkami tak by co najmniej 3 jednakowe znalazły się obok siebie. Gra Bubble machine jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Przechodzenie do kolejnych etapów odbywa się na skutek usunięcia wszystkich kulek w każdej z misji. Strzelanie do kulek to bardzo popularny typ gier i mam nadzieję, że wam również przypadnie do gustu.

Każde z was już pewnie nie raz grało w gry typu strzelanie do kulek i może mieliście już okazję zagrać również w Bubble machine toteż pewnie świetnie zdajecie sobie sprawę z tego, że są to znakomite gry, przy których można się znakomicie bawić i relaksować. Z reguły w grach tego typu maszyną do strzelania kulkami steruje się za pomocą myszki, ale nie tym razem. W grze Bubble machine maszyną steruje się na strzałkami lewa – prawa, a kulkie wystrzeliwuje się na strzałce w górę oraz na spacji. Mam nadzieję, że takie małe zamieszanie ze sterowaniem nie utrudni wam gry.

Z ważniejszych kwestii technicznych istotne jest również to, że wciskając na klawiaturze „P” włączycie pauzę, a wciskając „S” wyłączycie dźwięk w grze. Ciekawe jest również to, że w grze macie trzy życia, ich ilość można podejrzeć na tablicy po prawej stronie gry. Życia traci się wtedy, gdy kulki dotkną maszyny. W tablicy z życiami zobaczyć można również ilość zdobytych punktów oraz level, w który aktualnie się gra. Ważną kwestią gry Bubble machine jest również to, że nie jest ona ograniczona czasowo, ale co jakiś czas kulki obniżają swój poziom.

Kwestie techniczne omówione. Jak widać nie jest ich dużo, toteż nie powinniście mieć żadnych problemów z opanowaniem tejże wspaniałej gry kulki. Gra Bubble machine cieszy się ogromną popularnością wśród internetowych graczy na całym świecie i mam nadzieję, że spotka się również i z wasz sympatią. Serdecznie polecam wam tę grę kulki, bo jest ona świetnym zabijaczem nudy i można się przy niej znakomicie zrelaksować. Jeśli jednak to nie to czego szukacie to zachęcam was drodzy wielbiciele naszego portalu za zaglądnięcia raz jeszcze w dział gry kulki, a także w inne nasze działy z grami. Na naszym portalu jest szereg różnego typu gier i jestem pewna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tymczasem życzę udanej zabawy z grą Bubble machine :)