Bubble Trouble

Bubble Trouble Lubicie bańki wodne? Pewnie niejedno dziecko je lubi, a starsi choć często się do tego nie przyznają również uwielbiają dmuchać bańki mydlane. Dziś mam dla was propozycję świetnej gry kulki Bubble Trouble. Jest to gra typu strzelanie do kulek, a więc powinna spodobać się większości z was. Życzę, więc wspaniałej zabawy i przejścia wszystkich dostępnych plansz w grze !!!

Maszyna do wytwarzania baniek mydlanych się psuje. Zestrzel wszystkie bańki zanim maszyna kompletnie się zepsuje i bańki zostaną zmarnowane. Bubble Trouble to świetna gra kulki dla dużych i małych. Gra ta nie jest nowa, a mimo to cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci – widać dziecko naprawdę wyczuwa to co dobre. Bubble Trouble to gra, która ma setki tysięcy fanów na całym świecie, mam nadzieję, że wśród was również znajdą się tacy, którzy bardzo chętnie dołączą do ich grona i będą starać się rozpromować tę grę w sieci.

Bubble Trouble to typowa gra strzelanie do kulek. Tradycyjnie jak w każdym strzelaniu do kulek trzeba na planszy ułożyć obok siebie co najmniej trzy jednakowego koloru kulki, by zostały one usunięte z planszy. Gra Bubble Trouble jest wieloetapowa, co oznacza, że jeśli usuniecie wszystkie bańki z planszy to przejdziecie do kolejnego etapu, który będzie minimalnie trudniejszy od poprzedniego. Etap, w który gracie możecie podejrzeć zerkając na prawą stronę ekranu. Tam macie taką tabliczkę, na której widnieje level oraz ilość zdobytych punktów ogółem we wszystkich dotychczasowych planszach wraz z tymi z planszy, w którą aktualnie gracie.

W grze Bubble Trouble steruje się maszyną za pomocą strzałek lewa-prawa i strzela się na spacji, bądź też po odznaczeniu odpowiedniej opcji keyboard na ekranie powitalnym można strzelać i sterować maszyną za pomocą myszki. Na ekranie powitalnym jest także możliwość wybrania etapu, w który chce się grać – wystarczy, że zaznaczy się ostatnią opcję oraz wpisze się w wyznaczonym polu odpowiednią liczbę. Można także wybrać opcję moving gun, która oznacza, że wasza maszyna będzie się stale poruszać od lewej do prawej, co sprawi, że gra będzie nieco trudniejsza – idealna opcja dla tych, którzy lubią wyzwania. Jest tam również taka opcja, która pozwala na automatyczne wystrzeliwanie baniek, bez konieczności wciskania spacji czy przycisku myszy, aby ją włączyć wystarczy zaznaczyć auto firing.

Wbrew pozorom Bubble Trouble jest grą bardzo atrakcyjną o wielu ciekawych funkcjonalnościach, choć wiele osób na pierwszy rzut oka ich nie dostrzega. Gry kulki są bardzo popularnymi grami wśród osób w każdym wieku. Mam nadzieję, że wam ta wspaniała gra kulki się spodoba, i że dołączycie do grona jej fanów. Bubble Trouble to gra z historią, a jej historia nadal się tworzy, bo obecnie jest tak popularna jak nigdy wcześniej. Życzę wspaniałej zabawy!!!