Bubles

Bubles Znana i popularna bra kulki - Bubles także i u nas. Postrzelaj sobie kulkami i przejdź wszystkie dostępne levele w grze. Gra Bubles jest idealną grą na odprężenie po ciężkim dniu pracy, jest prosta, ale nie tak zupełnie banalna – gdy już myślimy, że to koniec planszy okazuje się, że jednak gramy dalej. Sprawdźcie sami :)

Gra Bubles to bradzo popularna gra kulki, którą kochają zarówno młodsi fani gier jak i starsi. Gry kulki w ogóle mają w sobie coś, co przyciąga graczy przed monitory komputerów na długie długie godziny. Swoista magia bije z tycg prosty gier online jakimi są gry kulki. Bubles mają szczególnię dużą moc przyciągania, mam nadzieję że podziała ona i na was i wiele czasu będziecie spędzać na naszym portalu grając w tą wyjątkową grę kulki.

Zasady gry Bubles są proste, i przypominające grę Booble Shooter. Podobnie jak w Booble Shooter strzelamy do kulek i przechodzimy kolejne etapy gry, po oczyszczeniu całej planszy z kolorowych baniek. Bubles to gra, która nie wymaga wysiłku umysłowego, czy zręcznościowego. Nie trzeba się spieszyć i stresować, że zabraknie nam czasu na wykonanie misji. Spokojnie, na luzie możemy strzelać do kulek, przemyślawszy dokładnie, w które miejsce strzelić. Jeśli uda nam się strzelić tak, że kulka, którą wystrzeliliśmy trafi w co najmniej dwie inne bańki jej koloru to znikają one z planszy. W grze jest takie małe utrudnienie, gdyż już myślimy, że dany kolor się nam na planszy skończył i że już prawie wygraliśmy a tu rach ciach bach kolorek powraca i gramy dalej :) Z jednaj strony utrudnienie z dugiej wspanialy dodatek i atrakcja, która urozmaica rozgrywkę.

Jeszcze co nieco o sterowaniu i takich tam technicznych bzdetach. Sterujemy oczywiście naszą wyrzutnią za pomocą myszki, kulę wystrzeliwujemy wciskając lewy przycisk myszy. W grze towarzyszą nam dźwięki, jeśli chcemy je wyłączyć klikamy w przycisk głośnika po prawej stronie ekranu tuż nad przyciskami RESTART i MENU. Przycisk MEMU pozwoli nam na opuszczenie gry i wyjście do menu, RESTART natomiast pozwoli na rozpoczęcie gry od nowa. Po prawej stronie na górze ekranu, pod logiem gry macie napisane, w który gracie level. Nieco niżej widzicie ilość zdobytych punktów. No i to już w sumie wszystkie nowinki techniczne dotyczące gry Bubles.

Mam nadzieję, że ta wspaniała gra kulki wam się sposoba i będzie się cieszyć ona dużą popularnością wśród was. Zaproście swoich bliskich i znajomych i grajcie na zmianę, rywalizując kto więcej zdobędzie punktów. Gry kulki mają to do siebie, że są bardzo prostymi grami, a więc spokojnie mogą w nie grać także i dzieci. A teraz już nie przynuszam – bawcie się wspaniale z grą Bubles.