Cardmania Tripeaks Deluxe

Cardmania Tripeaks Deluxe to klasyczny pasjans trzy piki, w którym macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz. Każda plansza to inne ustawienie kart i oczywiście z każdą kolejną plansz gra staje się trudniejsza, niemniej jednak pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe jest jednym z prostszych pasjansy i mimo tego, że każda z plansz jest ograniczona czasowo nikt nie powinien mieć z nim problemów. Gorąco polecam tę grę pasjans wszystkim fanom naszego portalu. Pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe jest naprawdę znakomity!!!

Pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe to wspaniała rozrywka dla dużych i małych. Jeżeli lubicie pasjanse w wersji trzy piki to nasza propozycja jest stworzona dla was. W pasjansie Cardmania Tripeaks Deluxe czeka na was kilkanaście interesujących i wciągających plansz, które pozwolą wam na zabicie nudy i pełen relaks.

Zasady pasjansa Cardmania Tripeaks Deluxe są takie jak w klasycznych wersjach pasjansy trzy piki, czyli na dole ekranu znajdziesz kartę bazową, na której będziesz układać pasjansa. Na kartę bazową należy dobierać karty z planszy, ale tylko te, które są odkryte i zgodnie z zasadą, że kładziona karta jest o oczko większą lub mniejsza od tej, która aktualnie znajduje się na wierzchu bazy. I to cała filozofia gry pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe. Warto jeszcze wiedzieć, że jeśli nie da się ułożyć na bazie żadnej z kart z planszy to można je dobrać z talii, która znajduje się tuż obok bazy po lewej stronie.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gry pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe? Istotny jest fakt, że każda z dostępnych w tym pasjansie plansz jest ograniczona czasowa, a czas można podejrzeć w prawym górnym rogu. W lewym górnym rogu natomiast możecie podejrzeć ilość punktów, którą udało wam się zdobyć podczas całej gry w pasjansa Cardmania Tripeaks Deluxe. U góry pomiędzy zegarem a licznikiem punktów macie pasek bonusu – bonus zwiększa się wtedy, gdy szybko układacie kolejne karty na bazie.

Kilka istotnych opcji gry pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe znajduje się również na dole ekranu i tam od lewej macie: instrukcje gry, która jednak nie sprawdza się jako pauza w grze, stąd też nie warto w nią klikać, dalej macie wyłącznik dźwięków w grze, następnie stronę autora gry, rozpoczęcie levelu od nowa, a na końcu wyjście do menu. Kiedy skończy wam się czas w grze to pojawi się GAME OVER, ale nie należy się tym za bardzo przejmować, bo później w menu można wybrać tę planszę, w której zakończyło się grę.

To tyle jeżeli chodzi o zasady i opcje gry pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe. Sądzę, iż wszystko jest jasne i nie będziecie mieć problemów z przejściem wszystkich dostępnych misji w tej grze pasjans. Mam nadzieję, że pasjans Cardmania Tripeaks Deluxe dostarczy wam wielu miłych chwil, a także dużej dozy relaksu.

Udanej zabawy!!!