Carribean Pirates Mahjong

Carribean Pirates Mahjong Witam i zachęcam do sprawdzenia naszej nowej gry jaką jest gra mahjong Carribean Pirates Mahjong. Gry mahjong cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i istnieje kilka róznych odmian tej gry. Dziś zagramy w mniej popularną i trudniejszą wersję gry mahjong. Gra Carribean Pirates Mahjong, to gra, w której należy łączyć ze sobą w pary dwie identyczne płytki. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, by płytka nie była otoczona innymi płytkami. Jeśli płytka jest zablokowana, nie możemy jej użyć.

Gra mahjong Carribean Pirates Mahjong jest bardzo przyjemna i polega na przechodzeniu przez kolejne levele, tak by dojść do końca wędrówki i znaleźć ukryty skarb.

W grze mahjong Carribean Pirates Mahjong wcielamy się w pirata podróżującego w pogoni za ukrytym skarbem. Podążamy więc za mapą i rozwiązujemy kolejne zagadki, tak by dostać się w zaznaczone krzyżykiem miejsce na mapie.

W gra mahjong Carribean Pirates Mahjong musimy jednak uważać na to by ani z góry, ani z boków nie blokowały nas płytki. Jednym słowem Musi ona być na rogu lub wysunięta z boku nie otoczona innymi płytkami. W innych gry mahjong jest uproszczona sprawa gdyż wystarczy że jednym bokiem ma ona wolne miejsce, to jednak jest trudniejsza wersja tej gry. Mimo iż mówię tutaj trudniejsza, nie jest ona do końca tak skomplikowana, gdyż mamy ograniczoną ilość kombinacji usuwając płytki, i mamy mniejsze prawdopodobieństwo na pomyłkę w grze.

Każdy level posiada ograniczoną ilość czasu, także warto się pośpieszyć, dodatkowo ułatwieniem w grze jest możliwość przetasowania klocków i zaczęcie levela od początku, nie musząc restartować gry. Jest to również dobry sposób na nabicie dodatkowych punktów, które ciągle są dodawane do puli :). Sterowanie odbywa się klasycznie za pomocą myszki.

Ta gra jest bardzo przyjemna i z pewnością wciągnie was do samego końca. W każdym momencie możemy również zapauzować grę. Jeśli jesteście fanami gry mahjong, to koniecznie musicie z nami zagrać w gra mahjong Carribean Pirates Mahjong. Odkrywaj kolejne skarby tak by dostać się do głównego skarbu ukrytego gdzieś na wyspie.

Gra mahjong jest jednoosobową grą, jednak z pewnością można w nią zagrać razem z przyjaciółmi, wspólnie się bawiąc. Jest to z pewnością jedna z nowocześniejszych wersji tej gry, jednak jak dla mnie jest to bardzo dobra gra, w którą trzeba zagrać.

To chyba tyle, co chcaiłem powiedzieć o naszej nowej gra mahjong w naszym serwisie.

Carribean Pirates Mahjong to gra, która z pewnością zadowoli zarówno dużego jak i małego gracza. Sprawdźcie również inne gry w naszym serwisie i cieszcie się dobrą zabawą. Ja tymczasem życzę powodzenia i osiągnięcia jak najlepszych wyników. Pozdrawiam.