Chaotyczne kulki

Chaotyczne kulki opadają w kolorowo cieniowanych kolumnach, należy tak obserwować kulki, aby trafić w nie w momencie przechodzenia przez kolor jaki posiada kulka na swojej obwódce. Jeżeli wszystko przebiegnie bez problemów to otworzą ci się kłódki na sąsiednich kolumnach i zabawa zacznie być coraz trudniejsza.

Chaotyczne kulki – przechodzące przez kolorowo cieniowane kolumny to podstawowe zasady tej bardzo inteligentnej i fajnej gry. Rozpoczynając rozgrywkę można wybrać Options gdzie możemy ustawić tempo Speed opadania kulek od najwolniejszego 1x do najszybszego 4x oraz ilość track czyli ścieżek od 1 - 4 które w naszej grze występują pod postacią kolorowych cieniowanych kolumn. Celem gry jest takie manewrowanie spadającymi kulkami, aby uzyskać odpowiednią ilość punktów pozwalającą na odblokowanie kolejnych kolorowo cieniowanych kolumn. Aby tego dokonać musimy uważnie przyglądać się spadającym, a niekiedy również unoszącym się do góry kulkom a szczególnie kolorem obwódki, jakie posiadają. Właśnie ten kolor obwódki będzie decydującym motywem przewodnim, od nas zależeć będzie czy za usuniętą kulkę zdobędziemy punkty czy też nie. Jeżeli kulka posiada np.; czerwoną obwódkę naszym zadaniem jest usunięcie jej w chwili kiedy znajdzie się w kolorowej cieniowanej kolumnie na czerwonej pozycji. Za taką konfigurację uzyskamy punkty dodatnie, jeżeli natomiast nie zdążmy trafić w kolor nasze punkty zostaną odjęte o podaną wartość. Niektóre Kulki posiadają dodatkową moc.
Czas gry liczony jest za pomocą zbiornika energii, której ubywa wraz z chybionym trafieniem w spadające Chaotyczne kulki i odwrotnie, kiedy zdążymy wycelować w kolor energii przybywa. Kolejną niespodzianką jak nas jeszcze spotka jest odblokowanie sąsiedniej kolumny przez co ilość spadających kulek zwiększa się. Teraz zadanie zostało utrudnione, musimy trafiać w Chaotyczne kulki w każdej z cieniowanych kolumn. Idealnym rozwiązaniem jest odblokowanie wszystkich czterech cieniowanych kolumn. Jednak nawet jeżeli tego nie dokonamy nie mamy powodu do smutku, zawsze możemy grę powtórzyć i nabrać większej wprawy wszak trening czyni mistrza. W grze liczy się spostrzegawczość, szybkość i refleks jeżeli posiadasz wszystkie te 3 cechy to jesteś idealnie stworzony do osiągnięcia najlepszego wyniku na planszy score ! Przetestuj swój refleks, masz na to dobrą okazję.