Christmas Solitaire

Christmas Solitaire to świąteczny pasjans klondike, który wprowadzi was w magiczny nastrój świąt i zimy. Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż więc zapraszam serdecznie na zimowego pasjansa. Christmas Solitaire jest jednoplanszową grą pasjans, ale można się przy nim świetnie bawić. Jest też prosty, więc nie powinny mieć z nim problemów nawet dzieciaki. Jeżeli lubicie gry pasjans klondike to bez wątpienia spodoba wam się Christmas Solitaire. Zapraszam serdecznie!!!

Jeżeli już dziś chcecie poczuć magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia to zapraszam was serdecznie do zagrania razem z nami w grę Christmas Solitaire. Christmas Solitaire to świetny i prosty pasjans klondike, w którym nie ma ograniczenia czasowego, ani rywalizacji na punkty. Punkty oczywiście będziecie zdobywać, ale nie ma tu rankingu graczy więc nie musicie się nic a nic stresować. Spokojnie, na luzie, z radością możecie się bawić razem z nami.

Święta Bożego Narodzenia mają to do siebie, że otacza je specyficzna, magiczna, zimowa atmosfera, która udziela się również w grze Christmas Solitaire. Jeżeli to lubicie to na pewno spodoba wam się gra Christmas Solitaire. Przypadnie ona również do gustu wielbicielom pasjansów klondike.

Zasady tej gry pasjans są takie jak to zwykle bywa w pasjansach klondike, a więc musicie złożyć wszystkie karty na 4 stosach zaczynając od asa, poprzez dwa, trzy i kolejne wartość, a na królu skończywszy. Stosy musicie układać kolorystycznie w prawym górnym rogu ekranu. Na planszy jednak układacie karty na przemian kolorami czerwony-czarny lub czarny-czerwony.

A co jeśli z kart na planszy nic nie da się ułożyć? Wtedy możecie skorzystać ze stosu w lewym górnym rogu ekranu. O czym jeszcze warto pamiętać podczas gry Christmas Solitaire? O tym, że w puste pola na planszy można wkładać tylko króle. Warto również wiedzieć, że w prawym dolnym rogu ekranu znajdziecie przycisk restartujący planszę, a na samym dole ekranu zaczynając od prawej macie: ilość zdobytych punktów, czas, biegnący w górę oraz stronę autora gry.

To już wszystko jeśli chodzi o grę pasjans Christmas Solitaire. Mam nadzieje, że wam się ona spodoba i chętnie będziecie do nas powracać, aby w nią zagrać i to nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia. Christmas Solitaire to pasjans faktycznie zimowo-świąteczny jednak można go grać przez cały rok bawić się przy nim tak samo świetnie.

Zagrajcie z nami w grę pasjans Christmas Solitaire oraz w inne nasze pasjanse, które również czekają na wasze zainteresowanie. Życzę udanej zabawy!!!