Classic Solitaire Online

Classic Solitaire Online to prosta, klasyczna gra pasjans online, nieograniczona czasowo, bez misji do przechodzenia, o jednej tylko planszy, jednak innej przy każdym uruchomieniu tej gry pasjans online. Jeżeli lubicie grać w gry pasjans online to serdecznie polecam wam grę Classic Solitaire Online - może nie zachwyca ona grafiką, ale można się przy niej znakomicie bawić – jak to zwykle bywa przy grach pasjans. Zapraszam serdecznie do zabawy i dzieci i dorosłych. Pasjans online czeka na was!!!

Dziś mam dla was kolejną znakomitą grę pasjans, która choć może na pierwszy rzut oka nie zachwyca grafiką to w gruncie rzeczy sprawia, że zabawa z nią jest przednia. Grając w tę grę pasjans online nie musicie się martwić o czas, gdyż jest to pasjans nieograniczony czasowo. Grasz do woli bez jakiejkolwiek obawy, że w momencie najlepszej zabawy skończy się czas i na ekranie zostanie wyświetlony napis GAME OVER.

Gra pasjans Classic Solitaire Online jest jedno planszowa, jednak nie oznacza to wcale, że będziecie się nudzić podczas zabawy. Z każdym kolejnym uruchomieniem nowej gry pasjans online za pomocą przycisku NEW GAME czeka was nowe ułożenie kart – fajnie? Oczywiście, że fajnie, dlatego nie czekajcie ani chwili dłużej tylko grajcie razem z nami.

Gra Classic Solitaire Online jest bardzo prosta i z pewnością nikt z was nie będzie miał z nią problemów. Musicie tu układać pasjansa w klasyczny sposób czyli naprzemiennie kolorami i tak by kładziona karta była o oczko mniejsza od tej, która aktualnie znajduje się na wierzchu w danej kolumnie. Na planszy karty możecie przenosić pojedynczo lub też całymi sekwencjami o ile są one kolejno ułożone. Ponadto w prawym górnym rogu macie 4 pola, na których macie składać asy a następnie karty od dwójki do króla. W lewym górnym rogu natomiast macie stos, z którego w tej grze pasjans online możecie dobierać karty, jeśli z tych dostępnych na planszy nic już nie da się zrobić. Co jeszcze? Może tyle, że w pustą kolumnę na planszy w grze Classic Solitaire Online nie możecie przenieść dowolnej karty a tylko króla.

Zasady jasne? Mam nadzieję, bo jak widać ten pasjans online jest bardzo prosty i niczym nie odbiegającym od klasycznych gier tego typu, choć gracie w niego poprzez internet a nie za pomocą klasycznych kart, które szczerze powiedziawszy odchodzą już nieco w zapomnienie. Jednak nie mac się co przejmować, bo online dostępne jest całe mnóstwo gier pasjans i na pewno każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – chociażby na naszym portalu.

Pasjans online zatytułowany roboczo Classic Solitaire Online już czeka na was. Jeśli macie więc wolną chwilę i lubicie grywać z nami w gry pasjans to serdecznie zapraszamy do zabawy – jestem pewna, że będzie ona przednia i jeszcze nie raz będziecie chcieli to z nami powtórzyć. Jeśli pasjans online Classic Solitaire Online nie jest tym czego szukacie to polecam również inne nasze gry pasjans, których na naszym portalu jest od groma. Zapraszamy do zabawy!!!

P.S. Podobała się gra? Lubicie nasz portal? Dołączcie do naszych fanów na Facebooku : )