Clusterz!

Clusterz! to wspaniała gra kulki, w której strzelacie do kulek tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy identyczne kulki. Jeśli jednak w danym ruchu nie uda ci się to, to na planszy przybywa zdecydowanie więcej kulek. Gra Clusterz! jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Każda kolejna plansza gry Clusterz! jest trudniejsza, żadna jednak nie jest ograniczona czasowo tak, więc nie musicie się spieszyć i spokojnie na luzie możecie grać tak długo, jak tylko chcecie. Serdecznie zapraszam do zabawy!!!

Jeśli lubicie gry kulki, a w szczególności pryskające kulki to gra Clusterz!, którą dziś mamy dla was jest wręcz stworzona byś ty mógł/mogła znakomicie bawić się razem z nami. Clusterz! to gra pryskające kulki, w której tradycyjnie musisz strzelać do kulek tak by na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 jednakowe kulki. Dodatkowo w grze Clusterz! utrudnieniem jest to, że w każdym ruchu musisz ustrzelić jakieś kulki, jeśli nie chcesz aby przybyło ich na planszy.

W odróżnieniu od klasycznych gier pryskające kulki w grze Clusterz! kulki są dowolnie zgrupowane na planszy, a nie jak to zwykle bywa u góry ekranu. Kulki też nie obniżają się z każdym niecelnym ruchem, a po prostu się rozrastają. Niezmienne jest jednak to, że gdy kulki przejdą dolną linię ekranu to wasza gra dobiegnie końca. Jednak nie zamartwiajcie się na zapas, bo gry Clusterz! nie będziecie musieć rozpoczynać od pierwszej misji, ale od tej, w której straciliście życie, z tymże licznik punktów zostanie wam wyzerowany.

Jeśli chodzi o punkty to możecie podejrzeć na dole ekranu tuż po prawej stronie armatki, z której strzelacie w grze kulki Clusterz!. Jeśli chodzi zaś o armatkę to na górze widzicie kolor, którym aktualnie strzelacie a poniżej zaś kolor kolejnej kulki. W lewym dolnym rogu możecie zobaczyć level, w który gracie, zaś w prawym rogu macie wyjście do menu. Jeżeli chodzi o sterowanie w grze Clusterz! to wszystko odbywa się za pomocą myszki.

W grze kulki Clusterz! macie do przejścia całe mnóstwo plansz tak, więc liczę, że będziecie się znakomicie bawić i bardzo miło spędzicie z nami czas. Gry kulki potrafią wciągnąć na długie godziny, a kulki online Clusterz! potrafią robić to wyśmienicie. Jeżeli mieliście okazję zagrać w Bubblez to z pewnością i Clusterz! przypadnie wam do gustu. Clusterz! to naprawdę znakomite kulki online, które was zrelaksują i pozwolą na oderwanie się od szarej rzeczywistości.

Kulki online Clusterz! to gra dla dużych i małych fanów naszego portalu. Jest to jednak z moich ulubionych gier online i mam nadzieję, że i wy również ją polubicie. Jeśli gra kulki Clusterz! wam się spodoba polećcie ją swoim znajomym i sprawdźcie kto z was uzyska więcej punktów. Clusterz! to kulki online, z którymi nie można się nudzić. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!!!

Pssss... zajrzycie również do innych naszych gier – pasjanse, gry logiczne, sudoku, itp. to wszystko czeka na was. Na grach kulki online świat się nie kończy ; ) Życzę udanej zabawy!!!