Conformity

Conformity to gra z gatunku gier logicznych. Można by zapytać – czy potrafisz ułożyć na planszy złożonej z pól 5x5 wszystkie płytki w kolorze niebieskim? Pytanie nie należy do naiwnych, ponieważ nie jest to zadanie należące do prostych. Rozpoczynając grę ukaże nam się okienko z napisem PLAY, klikamy na nie i teraz rozpoczynają się prawdziwe „schody”.

`

Główną zasadą tej gry logicznej jest opcja, dzięki której klikając myszką na kolorową płytkę – odwracamy płytki sąsiednie położone w pozycji pionowej lub poziomej na inny kolor, np.: klikając na płytkę czerwoną– sąsiednie jej płytki zmienią swój kolor na kolor niebieski, czyli kolor jaki jest nam potrzebny do ukończenia poziomu. To samo odnosi się do płytek w odmiennym kolorze. Zasada zamiany kolorowych płytek nie dotyczy jednak płytek leżących w sąsiedztwie po przekątnej, pozostają one nienaruszone. Z początku nie bardzo wiemy o co w tej grze chodzi, ale po chwili zastanowienia, coraz bardziej wciągamy się w tę intrygującą grę. Pamiętajmy aby ukończyć każdy kolejny poziom musimy ułożyć 25 płytek w kolorze niebieskim. Gra pokazuje swoją logiczną całość i powoli refleksji dochodzimy do prawidłowych wniosków. Cała gra posiada 25 poziomów. Zachęcam do tej gry, ponieważ daje nam dużo satysfakcji i zadowolenia na długie wieczory.

Jeżeli masz problem i gra nie działa. Kliknij myszką na napis Download the latest Adobe Flash Player. Na następnym ekranie Agree and install now. Sciągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player'a i zainstaluj.