Crash it

Gry logiczne jak już pewnie z doświadczenia wiecie są naprawdę różne. Kluczowe miejsce zajmują jednak wśród nich gry diamenty i taką właśnie grę mamy tym razem dla was. Gra dostępna w języku polskim – do tego nie tylko na desktopowe urządzenia jak laptop czy komputer, ale również i na tablety oraz smartfony, więc tym bardziej zachęcam do zabawy, bo w Crash it możecie zagrać z dowolnego miejsca, w jakim się aktualnie znajdujecie.

Zasady tej gry diamenty na pewno nie są wam obce. W Crash it podobnie jak w innych grach tego typu musicie usuwać elemenety z planszy – usuwać można jednak przynajmniej trzy elementowe grupy tego samego koloru diamentów. Diamenty muszą znajdować się obok siebie w piobie lub poziomie – po skosie się nie liczy!!! Plansza jest cała zapełniona diamentami, więc na pewno coś się znajdzie do usunięcia, ale róbcie to z rozmysłem, bo czas jest ograniczony (pasek czasu widzicie na górze ekranu), a aby przejść do kolejnej planszy trzeba nie tyle zdobyć określoną ilość punktów (punkty widać po prawej) co określoną po lewej stronie ekranu ilość dużych diamentów.

Jak zebrać duże diamenty z planszy?

Należy usuwać elementy, które znajdują się pod dużymi diamentami. Kiedy znajdą się one na samym dole planszy "wypadną" za ekran i zostaną doliczone do waszego konta. Oczywiście dostajecie za to punkty, tak jak za usuwanie małych diamentów z planszy, ale więcej :)

Jeśli martwicie się o uciekający czas to bez paniki :) Na planszy co jakiś czas pojawiają się takie klepsydry. Jeżeli zrobicie z nimi to co z dużymi diamentami – czas zostanie doliczony do waszego konta. Poza klepsydrami są jeszcze do zebrania monety dzięki którym wasze konto z punktami ulegnie zwiększeniu :)

I to w sumie by było na tyle. Wszystkie akcje w grze wykonujecie oczywiście przy użyciu myszki. Po prawej stronie na dole macie wyłącznik dźwięków oraz włącznik pauzy, a na górze po prawej – numer planszy, w którą aktualnie gracie. Plansz jest kilka, więc nuda wam nie będzie doskwierać.

Życzę wszystkim udanej zabawy i mnóstwa punktów na koncie! Oby udało wam się przejść wszystkie plansze, które ma dla was gra logiczna Crash it! POWODZENIA KOCHANI!