Crescent Solitaire

Crescent Solitaire to trudny pasjans, ale za to można nieco lepiej wyćwiczyć swoje szare komórki. W tej grze pasjans macie do wyboru trzy poziomy trudności, więc na pewno każdemu z was w końcu uda się przejść grę Crescent Solitaire. Jest to pasjans jednoplanszowy, ale i tak dostarcza wiele fantastycznej zabawy. Jeżeli, więc macie wolną chwilę i nieco chęci na zabawę to serdecznie zapraszamy do gry razem z nami - nic was do nie kosztuje, a możecie się znakomicie zrelaksować. Życzę wszystkim udanej zabawy!!!

Macie ochotę zagrać w nieco trudniejszą niż zawsze grę pasjans? To gorąco zapraszam - pasjans Crescent Solitaire już czeka na was. Macie tutaj do wyboru 3 poziomy trudności - jednak nawet najprostszy easy jest stosunkowo trudny i wymaga nieco głębszych rozmyślań na tym, jak przejść grę, ale wierzę że znakomicie dacie sobie radę i przejdziecie całą grę Crescent Solitaire zdobywając wysoką lokatę na liście graczy.

W grze pasjans Crescent Solitaire macie na celu ułożenie kolejno kart na 8 stosach - na 4 układacie karty w jednym kolorze od asa do króla, a na kolejnych 4 - od króla do asa. Dodatkowo na planszy możecie przenosić karty ze stosu na stos - byle będziecie je kłaść na kartę o oczko mniejszą lub większą.

Gra Crescent Solitaire wydaje się być prosta, ale jak sami zauważycie po kilku sekundach gry jest to dość trudny pasjans, tym bardziej, że niezależnie od wybranego poziomu trudności gry - macie tutaj ograniczenie czasowe. Czas biegnie szybko, więc grać musicie dość szybko, bo jeśli czas się skończy - wasza gra w Crescent Solitaire również dobiegnie końca.

Obojętnie jaki poziom trudności gry Crescent Solitaire wybierzecie opcje będą takie same. A więc zaczynając od lewego górnego rogu macie tam: ilość zdobytych punktów, czas, pauzę, wyjście do menu, wyłącznik muzyki oraz dźwięków. Na dole na środku tej gry pasjans znajdziecie natomiast: SHUFFLE, czyli przemieszanie kart, HINT, czyli podpowiedź, UNDO, czyli cofnięcie ruchu oraz BACKGROUND czyli zmiana tła tej gry pasjans.

Wszystkie akcje w grze Crescent Solitaire wykonujecie oczywiście za pomocą myszki, więc raczej problemów z obsługą gry nie będzie. Opcje też są widoczne i łatwe do zapamiętania, więc tutaj też nie powinno być problemów. Skoro już wszystko wiecie to czas zaczynać zabawę.

Ta gra pasjans jest rozrywką dla każdego, więc gorąco zapraszam wszystkich bez wyjątku. Jeśli jednak pasjans Crescent Solitaire okaże się zbyt trudny to zachęcam do zagrania w inne nasze pasjanse, których na naszym portalu jest bez liku. Grajcie i polecajcie nas swoim znajomym !!!

Życzymy udanej zabawy!!!