Cruiser Solitaire

Cruiser Solitaire to kolejna klasyczna gra pasjans klondike, która wciągnie was na dłuższą chwilę mimo że jest do przejścia w niej tylko jedna plansza. Możecie pobijać kolejne rekordy punktowe, a dodatkowo za każdym razem będziecie mieć inne ustawienie kart. Gotowi na wspaniałą zabawę w świecie pasjansa? Jeżeli tak to mysze w dłonie i zaczynamy zabawę. Pasjans klondike Cruiser Solitaire to wspaniała gra dla małych i dużych fanów naszego portalu.

Lubicie pasjansa klondike? To obok gry pasjans pająk najbardziej popularna na świecie wersja pasjansa. Nieco trudniejsza niż pająk, ale da się ją przejść. Jeśli macie ochotę na klondike w nowej odsłonie to zapraszam do zagrania razem z nami w grę Cruiser Solitaire.

W grze pasjans Cruiser Solitaire macie za zadanie wszystkie karty umieścić na 4 stosach w prawym górnym rogu. Stosy układacie kolorystycznie od asa do króla. Na planszy natomiast karty należy układać na przemian kolorami od króla do dwójki. W puste pola można wstawić jedynie króla. Jeśli na planszy zabraknie kart zdatnych do użytku można wykorzystać stos w lewym górnym rogu tej gry pasjans.

Pasjans Cruiser Solitaire to bardzo fajna gra nieograniczona czasowo, jednak im dłużej gracie tym mniej punktów trafi na waszego konto, a więc jeśli zależy wam na genialnym wyniku to musicie się pospieszyć :) Informacje o punktach znajdziecie u góry ekranu.

Do tej gry pasjans potrzebna wam będzie jak zwykle tylko myszka, jeżeli ją macie i jesteście gotowi na podróż do świata pasjansów to zapraszam serdecznie do zabawy. Na pewno nie pożałujecie. Pasjans Cruiser Solitaire jest naprawdę rewelacyjny! Polecam również gorąco inne nasze pasjanse oraz pozostałe gry darmowe.

Powodzenia!!!