Crystal Spider Solitaire

Crystal Spider Solitaire - kryształowy pasjans pająk to tradycyjny pasjans pająk, z tym, że można wybrać sobie poziom trudności, czyli ilość kolorów, którymi chcecie grać. Możecie grać jednym, dwoma, bądź czterema kolorami. Zasady gry pasjans Crystal Spider Solitaire są identyczne jak w tradycyjnym pająku.

Pasjans Crystal Spider Solitaire to uładniona graficznie gra pasjans pająk, która daje graczowi również możliwość wyboru z ilu kolorów chce układać pasjansa. Początkującym graczom pająka polecam układanie pasjansa z jednym kolorem kart. W przypadku grania na więcej niż jeden kolor macie możliwość przekładania kart na siebie dowolnie kolorami byle karta będzie o oczko mniejsza od tej, która aktualnie znajduje się na wierzchu. Jednakże takie przekładanie nie zawsze popłaca, bo na wydzielone na dole ekrany miejsce i tak wędrują jedynie takie sekwensy kart, które są w jedynym kolorze. Jak widać zasady gry w pasjans Crystal Spider Solitaire są identyczne, co w tradycyjnym Pająku.

Pasjans Crystal Spider Solitaire posiada kilka udogodnień, które mogą ułatwić grę. Jest to przycisk UNDO, który pozwala na cofnięcie ruchu, a także przycisk HINT, który jest wskazówką możliwego ruchu. Jeśli ruchów nie ma na ekranie dzięki temu przyciskowi pojawi się napis, że niestety, ale nie masz możliwości ruch. Warto z niego korzystać by bezczynnie nie tracić czasu, bo można w tym czasie rozegrać kolejną partię pasjansa. Z lewej strony przycisku HINT macie przycisk GIVE UP, czyli poddanie się i zakończenie gry. Dalej po lewej macie przejście do menu. Idąc w drugą stronę, po prawej od UNDO macie licznik bonusowych punktów – im szybciej ułożycie pasjansa, tym więcej ich dostaniecie. Dalej w prawo możecie zobaczyć ile punktów udało wam się zdobyć, a w samym rogu macie ikonki za pomocą, których możecie wyłączać dźwięki w grze.

Zasady gry Pasjans Crystal Spider Solitaire omówione, techniczne sprawy przybliżone, to czas zacząć wspaniałą zabawę w kryształowym świecie pająka. Dużym plusem gry Crystal Spider Solitaire jest to, iż możecie wybrać sobie iloma kolorami chcecie grać, w ten sposób zarówno doświadczony gracz jak i początkujący jest zadowolony i zyskuje pełen komfort gry. Mam nadzieję, że pokochacie pasjansa Crystal Spider Solitaire tak samo jak klasycznego pająka i często będziecie do nas powracać, aby w niego zagrać. Zapraszam również do zapoznania się z innymi naszymi pasjansami. Życzę udanej zabawy !!!