Cupid Tripeaks

Cupid Tripeaks gra pasjans dla zakochanych i pragnących miłości. Może dzięki tej grze trafi was strzała Amora? Sympatyczna gra pasjans o cukierkowej grafice idealna również dla dziewczyn. Bawcie się dobrze. Trzymam za was kciuki Amorki ; P

Cupid Tripeaks to pasjans w wersji TriPeaks, która polega na tym, iż kolejno zbiera się karty z planszy i układa na stosie w taki sposób, że kładziona karta musi być o oczko mniejsza bądź większa od tej, która aktualnie jest na stosie. Kart na planszy ułożone są tak, że na szczycie są trzy karty, czyli TriPeaks. Po ich zabraniu z planszy czeka was niespodzianka i nie jest to bynajmniej ułożenie pasjansa, gdyż to dość oczywiste. Po prawej stronie stosu leży Wild Card ( Dzika Karta ), która sprawia, że na stosie możecie położyć dowolną z kart z planszy bądź z talii po lewej stronie stosu. Talia ta jest wam potrzebna, aby układać z niej karty na stosie w przypadku, gdy żadna z kart z planszy nie pasuje. Pasjans zostaje ułożony wtedy, gdy z planszy znikną wszystkie kary ( te z talii po lewej oraz Dzika Karta mogą pozostać ).

Pasjans Cupid Tripeaks to bardzo sympatyczna gra karciana, która przypadnie do gustu nawet dziewczyną, które nieraz unikają gier karcianych twierdząc, że to dla chłopaków. Gra Cupid Tripeaks posiada bardzo przyjemną dla oka grafikę, a także efekty specjalne po ułożeniu pasjansa. Pasjans Cupid Tripeaks jest grą karcianą wieloetapową, a więc czeka was mnóstwo zabawy. Grę może utrudniać fakt, że jest ona ograniczona czasowo – zegar nieubłaganie odmierzający czas możecie podejrzeć w prawym dolnym rogu. W lewym dolnym rogu możecie podejrzeć liczbę możliwych ruchów – jest to taka mała podpowiedź, abyście niepotrzebnie nie dobierali kart z talii. Obok macie numer levelu, w który gracie, a następnie ilość punktów, które udało wam się zdobyć. W lewym górnym rogu macie przycisk, który umożliwia wam przejście do menu, a także przycisk, który wyłącza dźwięki w grze. Po prawej stronie u góry macie przycisk włączający pauzę oraz wyłącznik muzyki w grze.

Techniczne sprawy omówione, zasady też już znajdzie, więc sądzę, iż nie będziecie mieli problemów z ułożeniem pasjansa Cupid Tripeaks. Miła dla oka grafika to duża zaleta tego pasjansa i mam nadzieję, że dzięki temu dziewczyny przekonają się do gier karcianych. Pasjans Cupid Tripeaks to gra idealna dla wszystkich zakochańców i tych, którzy szukają miłości. Pssst może trafi was strzała Amora… ?