Duchess Tripeaks

Duchess Tripeaks to kolejna gra pasjans typu TriPeaks. Pasjanse tego typu odznaczają się tym, iż są bardzo proste, a więc idealnie sprawdzą się w przypadku początkujących graczy. Pasjanse tripeaks uwielbiane są także przez zaawansowanych graczy. Wielu wielbicieli pasjansów właśnie tę wersje lubi najbardziej, a nie np. klasycznego pająka. Duchess Tripeaks posiada kilka plansz, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Mam nadzieję, że przypadnie on wam do gustu. Życzę udanej zabawy : )

Pasjans Duchess Tripeaks jest niezwykle prostą grą, jak to zazwyczaj bywa w przypadku pasjansów w stylu tripeaks. Zasady gry są dziecinnie proste – trzeba na stos przekładać karty w sposób, że nakładana karta jest o oczko mniejsza lub większa od tej, która aktualnie leży na stosie. I tak, aż wszystkie karty znikną ze stołu, wtedy przechodzi się do kolejnego etapu gry. Kiedy na stole nie ma już kart, które by pasowały, można je dobrać ze stosu, który jest na dole ekranu.

Pasjans Duchess Tripeaks jest grą wieloetapową, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każda plansza ograniczona jest czasowo – macie 5 minut na jej przejście. Czas można podejrzeć na dole ekranu po lewej stronie. W samym dolny lewym rogu możecie podejrzeć ilość punktów. Idąc w prawo macie przycisk do autora gry, a następnie przycisk PAUSE. W prawym dolnym rogu macie wyjście z gry, a obok UNDO, czyli cofnięcie ruchu. To tyle ze spraw technicznych. Jak widać zasady gry w tego pasjansa są niezwykle proste.

Pasjanse to gry, które uczyć mają cierpliwości i uczą, choć w przypadku pasjansów typu tripeaks nie tak wyraźnie, bo to niezwykle proste gry. Pasjans Duchess Tripeaks jest idealną grą dla początkujących graczy. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i będziecie często powracać do nas, aby w nią zagrać. Jeśli jednak tripeaks to nie ta wersja pasjansa, która wam idealnie pasuje, to wypróbujcie inne nasze pasjanse. Jestem pewna, że w naszym bogatym zbiorze gier znajdziecie coś dla siebie. A teraz życzę wszystkim wspaniałej zabawy : )