Duet z kulek

Duet z kulek powinien sprawić że nasze samopoczucie zmieni się o 360 stopni, ponieważ odpowiednie dobieranie pary zawsze sprawia wiele zadowolenia nie tylko osobom parowanym ale także nam. Duet z kulek to zgodna para matematyczna stworzona poprzez strzał do liczb dających sumę równą 10. Jeżeli do tego dodasz celną taktykę, zabawy wystarczy ci na długo.

Duet z kulek – nadeszła era popularności prostych i nieskomplikowanych gier online, w których tematem przewodnim są kolorowe kulki kulające się po szynach. Pomimo dużego podobieństwa do siebie każda z tych gier jest inna i posiada inne zasady. Łączy je jednak jeden wspólny element a mianowicie strzelanie do celu, którym to celem są kolorowe kulki niejednokrotnie przesuwające się na torze przeszkód o najwymyślniejszych kształtach. W proponowanej grze Duet z kulek jak już wspomniano we wstępnym opisie mamy za zadanie celnie strzelenie do dwu kolorowych i ponumerowanych kulek tworząc z nich duet którego suma wynosi dokładnie liczbę „10”. Przez cały czas jednej rundy przybywa nam kolorowych kulek z różnym numerem i należy zwracać uwagę czy przypadkiem kulki nie są już w pobliżu wyjściowego otworu, ponieważ oznaczałoby to naszą przegraną rozgrywkę.
Zamiast przez cały czas strzelać do pojedynczych numerycznych kolorowych kulek i narazić się na niebezpieczeństwo przegranej, można zastosować strategiczną taktykę w rodzaju łączeniu kolorowych kulek o jednakowym numerze w większe grupy. Dzięki takiemu zastosowaniu nasz Duet z kulek składać się będzie z większej ilości kolorowych kulek, np.: kiedy utworzymy grupę składającą się z kulek z numerem 6 możemy ją zniszczyć kulką z numerem 4. Taka taktyka okaże się niezastąpiona w kolejnych rundach, gdzie tempo przesuwania się kulek z numerem znacznie się zwiększy a dzięki tej taktyce matematyczny Duet z kulek jest naszym jedynym ratunkiem. Kulki z numerem wylatują z specjalnie do tego przygotowanej armatki, a cała sztuka polega na pilnym śledzeniu tej kulki, szybką reakcję z jednoczesną nawigacją armatki na odpowiednia pozycję. Nawigacja odbywa się za pomocą myszki, a strzelamy lewym klawiszem myszki. Każda runda trwa do czasu likwidacji przez nas wszystkich kulek ściśle według zasady utworzenia Duetu z kulek, co w obecnej erze gier komputerowych nie powinno nikomu sprawić problemu. Pokaż że „Mam talent”.