Fairy Solitaire

Fairy Solitaire Pasjans Wróżki – to świetna gra pasjans, która oczaruje każdą dziewczynkę. Któraż by mogła oprzeć się latającym wróżką i nie zagrać w pasjansa? Chyba żadna. Fairy Solitaire to idealny pasjans dla najmłodszych, gdyż jest on bardzo bardzo prosty. Choć ta gra pasjans ograniczona jest czasem to można się przy niej świetnie bawić. Fairy Solitaire ma wiele etapów, a więc na pewno nie będziecie się nudzić. Pasjans Wróżki już czeka na was. Przenieście się do czarodziejskiej krainy i bawcie się znakomicie : )

Pamiętacie Dzwoneczka z bajki „Piotruś Pan”? To ta gra przeniesie was właśnie do krainy takich małych latających wróżek jak Dzwoneczek. Fairy Solitaire to znakomita gra pasjans, która spodoba się każdej małej i większej dziewczynce, a chłopcy z pewnością również jej nie odmówią, bo czy potrafili by odmówić takiej słodkiej kobietce jak wróżka? Chyba nie :D Pasjans Fairy Solitaire jest grą niezwykle prostą, gdyż polega na dobieraniu w pary kart o tej samej wartości, które odkładane są na stos na dole ekranu. U góry tradycyjnie jak to bywa w pasjansach znajduje się stos, z którego można dobierać karty. Dobrane karty wskakują na trzy pola, które znajdują się obok górnego stosu. Gra dobiega końca, gdy na stosie do dobierania zabraknie kart i wszystkie karty ze stołu zostaną umieszczone na dolnych stosach.

Prawda, że pasjans Fairy Solitaire to prosta gra? Utrudnieniem w grze może być czas, który można podejrzeć w lewym górnym rogu ekranu. W każdym etapie gry czas płynie od nowa. Obok czasomierza możecie zobaczyć, w który level gracie, a dalej macie ilość zdobytych punktów. Później różowym kolorem oznaczone zostały przyciski HINT, czyli podpowiedź, SHUFFLE, czyli przemieszanie kart na planszy oraz UNDO, cofnięcie ruchu. W prawym górnym rogu macie PAUSE i MENU, a także wyłączniki dźwięku i muzyki w grze. No i ze spraw technicznych to by było na tyle.

Pasjans Fairy Solitaire jest jak widać dziecinnie prostą grą nawet pomimo ograniczenia czasowego. Czasu jest naprawdę wystarczająco dużo, aby na spokojnie przejść grę. Pasjanse to gry, które uczą cierpliwości. Mam nadzieję, że ta gra pasjans spodoba się wam równie mocno jak klasyczny pasjans pająk czy freecell. Pasjans Fairy Solitaire powstał głównie z myślą o dzieciakach, a szczególnie dziewczynkach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrali w niego i dorośli. Życzę wszystkim udanej zabawy!!!