Feelgood Pasjans Pająk

Feelgood Pasjans Pająk to klasyczna gra pasjans pająk, ale w nowoczesnej otoczce graficznej. Pasjans pająk to jedna z najpopularniejszych wersji gier pasjans, w którą grywają ludzie na całym świecie. W grze Feelgood Pasjans Pająk gracie jednym kolorem kart, ale za to macie 8 zestawów od asa do króla w danym kolorze. W tej grze pasjans pająk układacie wszystkie karty od króla do asa na planszy po czym one same wędrują na specjalnie wyznaczone pola. Lubicie gry pasjans pająk? To zapraszamy!!!

Feelgood Pasjans Pająk to gra pasjans, która przypomni wam jak się gra w pasjansa pająka, który jest jednym z najpopularniejszych typów pasjansa na całym świecie. Jeżeli pasjans pająk jest waszą ulubioną grą to nasza dzisiejsza propozycja bez wątpienia przypadnie wam do gustu.

Feelgood Pasjans Pająk to klasyczny pasjans pająk w nowej odsłonie. W tej grze pasjans będziecie grać 8 zestawami kart w jednym kolorze od króla do asa. Na planszy karty układanie w kolejności król – dama – walet – 10 – 9 – 8- 7 – 6 – 5 – 4 – 3 – 2 – as. Tak ułożone w grze Feelgood Pasjans Pająk karty zostają automatycznie przeniesione na specjalnie wyznaczone pola, znajdujące się na dole ekranu.

Na dole ekranu, w lewym dolnym rogu w grze Feelgood Pasjans Pająk znajduje się natomiast stos z kartami, z którego możecie dobierać je, jeżeli z tych dostępnych na planszy nic już nie da się ułożyć. W samym lewym dolnym rogu gry Feelgood Pasjans Pająk znaleźć można również ilość kart pozostałych na stosie, a tuż obok ilości macie przycisk wyjścia z gry Feelgood Pasjans Pająk.

Inne istotne przyciski w grze Feelgood Pasjans Pająk znajdziecie u góry ekran po lewej stronie. Tam macie takie opcje jak: menu, które działa jako pauza tej gry pasjans, podpowiedź, cofnięcie ruchu. Idąc w grze Feelgood Pasjans Pająk dalej na prawo znajdziecie: bonus, ilość punktów oraz wyłączniki muzyki i dźwięków w tej grze pasjans.

Jak widać opcje w grze Feelgood Pasjans Pająk są bardzo proste i nawet najmłodsi gracze znakomicie poradzą sobie z nimi i z całą grą Feelgood Pasjans Pająk. Feelgood Pasjans Pająk to gra wieloplanszowa, co oznacza , że będziecie się znakomicie przy niej bawić, a dodatkow każde uruchomienie gry Feelgood Pasjans Pająk to inny rozkład kart, więc śmiało możecie grać w tę grę pasjans długimi godzinami i za pewne nudzić się nie będziecie.

Grę Feelgood Pasjans Pająk polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom gier pasjans pająk. Feelgood Pasjans Pająk to gra karciana dla każdego bez wyjątku na wiek, płeć, czy zamiłowanie do takiego, a nie innego typu gier – czasem warto popróbować czegoś innego. Zachęcam was gorąco do zabawy i zbierania jak największej ilości punktów, by zająć wysoką lokatę na liście graczy.

Bawcie się znakomicie, a jeśli pasjans pająk to nie to, czego szukacie to serdecznie zachęcam was do poszukania innych gier pasjans na naszym portalu – mamy ich dla was całe mnóstwo. Powodzenia!!!