Floating Mahjong

Floating Mahjong „pływający” mahjong to nasza nowa propozycja dla was nasi drodzy gracze. Jest to dość nietypowy mahjong, bo nie mamy tu klasycznego stosu z klockami, które dobieramy parami, ale mamy luźno rozrzucone klocki, które aby zostały usunięte z planszy muszą zostać przeniesione na specjalne pola na dole ekranu. Tam trzeba je łączyć w pary, a nawet w czwórki. Co jakiś czas na planszę napływają nowe klocki i gra staje się trudniejsza. Gra Floating Mahjong dobiega końca, gdy na planszy nie zmieści się już żaden klocek więcej. Życzę udanej zabawy!!!

Jeśli znudziły wam się klasyczne gry mahjong to koniecznie zagrajcie w grę Floating Mahjong. Jest to niecodzienna gra mahjong, która wciągnie was na długie godziny. Gra ta w zasadzie nie jest ograniczona czasowo choć na dole ekranu po prawej stronie macie pasek czasu, który odmierza czas do momentu napłynięcia na planszę kolejnej fali klocków mahjong. Im więcej klocków na planszy tym gra trudniejsza, bo ciężej wyszukać w tłumie pasujące do siebie i łatwiej przegrać grę, a grę przegrywa się gry klocków na planszy będzie za dużo, czyli będą dotykały specjalnie wyznaczonych na dole pól.

Wyznaczone na dole ekranu pola służą w grze Floating Mahjong do usuwania klocków z planszy. W tradycyjnych grach mahjong klocki usuwało się poprzez dobranie dwóch takich samych klocków, które nie są zablokowane przez inne. Tutaj dowolnie możemy wybierać klocki, bo nawet jeśli jest on zablokowany to ruchem myszki możemy go uwolnić, klocki jednak nie łączą się na planszy, a trzeba je parami, a nawet czwórkami ułożyć na polach, które wyznaczone są na dole gry Floating Mahjong. Za 4 identyczne klocki otrzymuje się 500 punktów, za 2 zaś 100 punktów. Punkty można podejrzeć w prawym dolnym rogu.

Skoro jesteśmy przy opcjach gry to warto zapoznać się z przyciskami, które znajdują się nad czasomierzem po lewej stronie ekranu. Zaczynając od lewej mamy: pauzę, pomoc, zakończenie gry, wyłączenie dźwięków w grze. No i w zasadzie to już wszystkie opcje w grze Floating Mahjong.

Jak, więc widać Floating Mahjong to bardzo prosta gra mahjong, przy której można się naprawdę znakomicie bawić przez długie godziny. Floating Mahjong jest bardzo wciągającą grą i uwielbiają ją zarówno dzieci jak i dorośli. Jeśli skusicie się na zagranie choć raz we Floating Mahjong to na pewno nie będziecie mogli się oderwać od monitorów, ale jeśli dojdziecie do wniosku, że jednak wolicie coś bardziej klasycznego to koniecznie wypróbujcie inne nasze gry mahjong – na pewno każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Życzę wam wszystkim udanej zabawy z grą Floating Mahjong!!!