Four Seasons Mahjong

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Four Seasons Mahjong to świetna gra mahjong dla małych i dużych fanów tego portalu. Do przejścia macie tutaj kilka plansz, a każda z plansz to inna pora roku, a także inne ustawienie klocków, więc nudzić się nie będziecie, bo jest pewne urozmaicenie – nie duże, ale jest, co w grach mahjong się ceni. Ponadto w grze Four Seasons Mahjong towarzyszyć wam będzie klimatyczna muzyka dopasowana do odpowiedniej pory roku. Fajnie? Jasne, że tak! W końcu my zawsze wybieramy dla was najfajniejsze gry mahjong. Zapraszamy serdecznie do zabawy wszystkich bez względu na wiek!

Lubicie gry mahjong? To mamy dla was ciekawą propozycję, którą jest Four Seasons Mahjong. Jest to gra mahjong, w której każda kolejna plansza to nowa pora roku, tak więc czeka was nieco urozmaicenia co do grafiki, a także dźwięku, gdyż dla każdej pory roku w tej grze mahjong dopasowano inną ścieżkę dźwiękową, fajnie? Nie musicie jednak wcale słuchać ptaszków, itp., gdyż ci co lubią ciszę dźwięki mogą wyłączyć na nutce w prawym górnym rogu tej gry mahjong oraz na głośniku w lewym górnym rogu gry Four Seasons Mahjong.

Zasady tej gry mahjong są klasyczne, czyli musicie szukać na planszy dwóch takich samych klocków, dobierać je w pary i usuwać z planszy. Pamiętajcie jednak, że w pary mogą być łączone tylko wolne klocki, czyli te, które nie są blokowane przez inne. Rozumiecie?

Pewnie tak, bo w końcu lubicie grać w gry mahjong i z pewnością gra Four Seasons Mahjong nie sprawi wam problemów. Jest ona naprawdę fajna i godna uwagi, więc nie ma na co czekać – łapcie za myszki i bawcie się razem z nami – czas ucieka!

Tak, tak czas ucieka – niestety ta gra mahjong – zresztą jak większość gier tego typu – jest ograniczona czasowo. Czasu jest jednak tak wiele, że na pewno uda wam się przejść każdą planszę bez zająknięcia. Czas możecie w grze Four Seasons Mahjong kontrolować spoglądając na górę planszy mniej więcej w sam środek.

Zasady tej gry mahjong już znacie, część opcji również pozostaje nam omówić pozostałe funkcjonalności, a więc u góry po lewej, pomiędzy głośnikiem a czasem macie poziom, w który gracie. Na prawo od czasu ta gra mahjong ma natomiast takie informacje jak: SHUFFLE czyli przemieszanie klocków, HINT, czyli podpowiedź oraz PAUSE, czyli pauzę w grze Four Seasons Mahjong.

Voila – to już wszystko, możemy zaczynać zabawę z grą Four Seasons Mahjong. Mam nadzieję, że będzie ona przyjemna i jeszcze nie raz wrócicie na nasz portal by zagrać w tą lub inne nasze gry mahjong. A może zainteresują was również pasjanse? Albo gry kulki? No, zobaczymy. Tymczasem bawcie się znakomicie z grą Four Seasons Mahjong.

Życzę przewspaniałej zabawy!!!