Free solitaire Galaxy

Free solitaire Galaxy pasjans galaktyczny, który z galaktyką wspólnego za bardzo nic nie ma. Przenieś się razem z pasjansem do świata Geishy i Samurajów. Baw się świetnie układając nieco nietypowego pasjansa. Nietypowego, gdyż karty na stole rozrzucone są w artystycznym nieładzie. Życzę udanej zabawy !!!

Free solitaire Galaxy to pasjans z jednej strony dość klasyczny, a z drugiej strony może na początku zaskoczyć chaosem na stole wśród kart. Jednakże te nietypowe rozstawianie nie utrudnia wcale gry. Zasady gry są klasyczne – można przekładać karty na stole z jednego stosiku na drugi pod warunkiem, że przekładana karta jest o oczko mniejsza od tej, która aktualnie tam leży. Karty przekłada się kolorami naprzemiennie – czarna, czerwona. Na górze ekranu wyznaczone są specjalne pola na asy. Asy są ukryte gdzieś na planszy w stosach, bądź też losowo mogą się znaleźć na wierzchu tych stosów. Tradycyjnie na odłożonym u góry asie układamy dwójkę, potem trójkę, itd.

Pasjans Free solitaire Galaxy to nietrudna gra karciana, która z pewnością spodoba się nawet najmłodszym graczom, szczególnie chłopakom, którzy lubią ładne dziewczyny ( Geishe ) oraz samurajskich wojowników. Jeszcze co nieco o sprawach technicznych. Na samej górze po lewej macie rangę jaką zajmujecie. Idąc niżej macie czasomierz, ale nie musicie się martwić, bo czas liczy wam tylko ilość spędzonego czasu w grze. Potem macie jakieś niezbyt potrzebne przyciski, a na samym dole macie przycisku UNDO, czyli cofnięcie ruchu, MAIN MENU – przejście do menu, NEW GAME – nowa gra.

To tyle ze spraw technicznych. Pasjans Free solitaire Galaxy to gra, która może na początku trochę zaskoczyć rozkładem kart i przez to wydać się dość trudną. Jednakże zasady gry są klasyczne i nie ma się co martwić, że się ich nie załapie. Rozkład kart naprawdę w niczym nie przeszkadza, można je normalnie przekładać, a w puste miejsca wkładać króle. Mam nadzieję, że pasjans Free solitaire Galaxy przypadnie wam do gustu i często będziecie powracać, aby w niego u nas pograć. Jeśli jednak gra ta nie jest tym, czego szukać, Japonia nie jest krajem, który wam się marzy to możecie zajrzeć do innych naszych działów z grami. Przygotowaliśmy wam całe mnóstwo gier pasjans, jestem pewna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.