Free solitaire Ultra

Free solitaire Ultra to pasjans, który przeniesie cię na dzikie plaże i ocean. Zaserfuj z pasjansem na wysokiej fali i zdobądź jak najwięcej punktów, w jak najkrótszym czasie. W zależności od ilości punktów będzie przyznawany ci stopień przygód. Mam nadzieję, że przeżyjecie wspaniałą przygodę z pasjansem Free solitaire Ultra.

Pasjans Free solitaire Ultra to gra, która nie należy do najprostszych. Mamy tu dość sporo wolnych pól i niektóre, z ułożonymi już kartami, a także karty rozłożone na planszy. Zasady gry są nieco bardziej skomplikowane niż w grze pasjans pająk. Na planszy karty można przekładać tradycyjnie o oczko mniejszą od tej, na którą chcemy ją przełożyć, ale w tym samym kolorze, czyli na 10 trefl, można położyć 9 trefl. W grę gramy talią kart od dwójki aż po asa. Z prawej strony ekranu są 4 pola, które losowo są wypełniane kartami na początku gry. 3 z pól zostaną wypełnione 3 kartami o tej samej wartości, ale w innym kolorze, czwartą trzeba samemu tam dołożyć. To karta bazowa, na której zaczyna się układać pasjansa. Można na niej położyć tylko i wyłącznie kartę o oczko większą i tego samego kolory. Kiedy na górze będzie as, można kłaść dwójkę, trójkę, itp., aż wszystkie karty z planszy znikną. Na dole ekranu są również puste pola, tam można kłaść pojedynczo dowolną kartę z planszy, która w danej chwili przeszkadza w układaniu.

Mam nadzieję, że zasady trochę rozjaśniłam. Ta gra pasjans nie jest ograniczona czasowo, ale mamy czasomierz u góry ekranu, który bada ile czasy spędzacie grając w grę. Im szybciej to będziecie robić i im więcej punktów zdobędziecie tym lepszy tytuł zdobędziecie. Tytuł można podejrzeć przy obrazku po lewej stronie. Poniżej obrazka macie przycisk UNDO czyli cofnięcie ruchu oraz REDO cofnięcie cofniętego ruchu. Na pasku u góry idąc od lewej macie: aktualną wartość, ilość punktów sumarycznie, ilość zwycięstw i wspominany wcześniej zegar. U dołu ekranu od lewej macie instrukcję, menu oraz nową grę. Po prawej stronie macie ikonę głośnika, dzięki której wyłączycie dźwięk, oraz dwie kreski, czyli włącznik pauzy.

Pasjans Free solitaire Ultra ma bardzo przyjemną morską grafikę, która sprawia, że bardzo fajnie się gra w tego pasjansa. Dzięki tej grafice polubiło go wiele młodych dziewczyn : ) Mam nadzieję, że i wam ta gra pasjans przypadnie do gustu, a jeśli nie to mamy jeszcze wiele innych pasjanów. Tymczasem bawcie się dobrze z grą Free solitaire Ultra.