FruitJong Mahjong

FruitJong Mahjong to kolejna świetna gra mahjong, w którą zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Ta gra mahjong ma to do siebie, że nieco odbiega od klasycznych zasad - tutaj możecie łączyć w pary dowolne dwa takie same klocki, a nie jedynie te „wolne”, czyli te, które nie są blokowane przez inne. Ponadto ta gra mahjong nie jest ograniczona czasowo, i poza chińskimi znaczkami na klockach znaleźć będzie można owoce. Jeżeli macie ochotę by zagrać w taką o to nieco nietypową grę mahjong to zapraszam - gra FruitJong Mahjong już na was czeka.

Lubicie gry mahjong? Jeżeli tak to co powiecie na owocowego magjonga? Mamy dziś dla was fajną grę mahjong zatytułowaną FruitJong Mahjong. W grze tej tradycyjnie będzie mieć chińskie znaczki, ale poza nimi pojawią się również i klocki z owocami. Jeżeli chodzi o zasady to jak zwykle łączycie klocki w pary, ale dodatkowo w grze FruitJong Mahjong macie takie udogodnienie, że w pary możecie łączyć nie tylko wolne klocki, ale nawet takie, które są blokowane przez innych.

Gra FruitJong Mahjong jest bardzo fajna również z tego względu, że nie ma tutaj ograniczenia czasowego. Możecie grać do woli nie przejmując się, że za moment nastąpi KONIEC GRY. Zważcie jednak uwagę na to, że im szybciej przejdziecie tę grę mahjong tym więcej punktów trafi na wasze konto. Punkty w grze FruitJong Mahjong są zaś potrzebne do tego, aby uzyskać wysokie miejsce na liście graczy.

W grze FruitJong Mahjong macie to przejścia 5 różnych plansz - każda kolejna plansza jest bardziej skomplikowana, gdyż ma więcej klocków do połącznia w pary. Wierzę, jednak że dacie sobie rady - ta gra mahjong jest naprawdę bardzo bardzo prosta i przyjemna.

Wszystkie akcje w grze FruitJong Mahjong wykonujecie oczywiście za pomocą muszki, a jeśli chodzi o inne opcje jakie ma ta gra mahjong to znajdziecie je w lewym górnym rogu ekranu - tam macie menu, gdzie możecie wybrać: reset planszy, stronę autora bądź wyjście do menu głównego gry. Dalej obok menu macie stronę autora, a jeszcze dalej na prawo - punkty zdobyte w tej grze mahjong.

To już chyba na tyle mojego gadania - gra FruitJong Mahjong czeka już na was. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić i polecicie nasz portal i nasze gry mahjong swoim znajomym i bliskim. Poza grą FruitJong Mahjong mamy jeszcze inne fantastyczne gry mahjong, więc na pewno nudzić się nie będziecie.

Życzę udanej zabawy!!!