Funnies

Funnies jak sama nazwa wskazuje będzie to coś zabawnego. No i owszem – kolejna zabawna gra kulki, która mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu podobnie jak kulki Woobies. Gra Funnies jest grą bardzo podobną do Woobies tak, więc sądzę, że przypadnie wam ona do gustu. Udanej zabawy :)

Witajcie w tęczowym świecie kulek Funnies. Kulki te to gra bardzo podobna do uwielbianych przez wszystkich Woobies, które również możecie znaleźć na naszym portalu. Funnies jak sama nazwa wskazuje będą grą zabawną, no i są taką grą. Śmieszne mordki kulek potrafią rozbawić, choć grafika tej gry nie dorównuje Woobies. Jednak zabawa jest porównywalnie dobra : ) To tak tytułem wstępu.

Teraz coś o zasadach. Gra ta jest wieloetapowa, każdy etap polega na usunięciu wszystkich kulek z planszy i nie pozwoleniu na zgniecienie kulek przez głaz, który nad nimi spoczywa. Aby usunąć kulki z planszy trzeba strzelić kulką danego koloru do innych tego samego i trzy identyczne znikają z planszy. Oczywiście trzy bądź więcej : ) Gra nie ma ograniczonego czasu, a więc możecie się zastanawiać do woli, gdzie w danej chwili wypuścić kulkę. Po lewej stronie macie panel, w którym to widzicie ile macie żyć, punktów oraz w który gracie level. Na dole też dostępne są przyciski za pomocą, których możecie wyłączyć dźwięk w grze. No, a na samym dole macie przejście do MENU. Pamiętajcie jednak, że jeśli wyjdziecie – grę musicie rozpoczynać od nowa. Sterujecie „wyrzutnią” za pomocą myszki, prawym przyciskiem myszy wykonujecie strzał. No i to tyle. Proste prawda ?

Funnies to naprawdę bardzo fajna gra, która spodoba się nie tylko fanom Woobies, ale także i całkiem nowym graczom. Powiem nawet, że nowym będzie łatwiej, gdyż nie będą porównywać, a fani kulek Woobies, będą się musieć przestawić na całkiem inną grafikę i bardziej jaskrawe kolory. Jednakże zapewniam, że i jednym i drugim gra się spodoba. A jeśli jednak tak się nie stanie, to zapraszam do innych naszych gier kulek, bądź też gier z innych działów na naszym portalu. Wszystkie gry są tak dobrane, aby każdy znalazł coś dla siebie i miło spędził czas grając na naszym portalu w swoje ulubione gry online. A teraz już nie przynudzam – kulki Funnies czekają na was. Życzę wszystki wspaniałej zabawy w tęczowym świecie Funnies no i oczywiście jak największej ilości punktów!!! : )