Gangsters Syndicate Mahjong

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Gangsters Syndicate Mahjong ta gra mahjong przeniesie cię do gangsterskiego świata niczym wprost wyjętego z „Ojca Chrzestnego”. Jeśli lubisz gry online, które utrzymane są w jakimś konkretnym klimacie to gra Gangsters Syndicate Mahjong jest stworzona dla ciebie. Masz tu do przejścia 20 bardzo ciekawych plansz, a więc niewątpliwie czeka cię mnóstwo niezwykłej zabawy. W tej grze odchodzimy od japońskiego schematu klocków, ale zasady gry w tego mahjonga są takie same jak zwykle. Zapraszam do zabawy.

Gangsters Syndicate Mahjong to gra mahjong przeznaczona szczególnie dla chłopców, bo to zwykle oni jako maluchy po obejrzeniu gangsterskich filmów marzą o tym, aby znaleźć się w takim gangsterskim świecie. Z grą Gangsters Syndicate Mahjong możesz do takiego świata się przenieść, choć nie będziecie tu mieć za zadanie handlować bronią czy narkotykami, ale układać mahjonga.

W grze Gangsters Syndicate Mahjong zasady są takie jak w klasycznych grach mahjong, czyli musicie łączyć w pary klocki znajdujące się na planszy, pamiętając o tym, że można łączyć tylko te klocki, które nie są blokowane przez inne. W grze Gangsters Syndicate Mahjong zrezygnowano z klasycznych japońskich wzorów na klockach, za to zastąpiono je gangsterskimi gadżetami, co bardziej uatrakcyjnia grę.

W grze Gangsters Syndicate Mahjong macie do przejścia aż 20 różnych plansz, każda kolejna coraz trudniejsza tak, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Jedyne co potrzebujecie do gry w tego mahjonga to chęci, nieco wolnego czasu i myszka, którą będziecie zaznaczać klocki.

Przez rozpoczęciem gry w Gangsters Syndicate Mahjong warto poznać jeszcze jej opcje. W tym celu spójrzmy na dolną część ekranu. Zaczynając od lewej mamy następujące opcje: PAUSE, czyli włącznik pauzy, SHUFFLE, czyli przemieszanie klocków – można go wykorzystywać dowolną ilość razy, TIME, czyli zegar, który nieubłaganie odmierza nam czas do końca planszy – kiedy czas się skończy, nasza gra również dobiegnie końca, następnie mamy SCORE, czyli ilość zdobytych punktów oraz w prawym dolnym rogu mamy przycisk QUIT, który pozwala nam na zakończenie gry.

Opcje gry Gangsters Syndicate Mahjong omówione, a więc spokojnie możemy zaczynać zabawę w gangsterskim świecie mahjonga. Mam nadzieję, że ten mahjong przypadnie wam do gustu mimo iż nie ma tu tradycyjnych klocków z japońskimi wzrokami. W końcu nie zawsze wszystko musi być takie same – czasem przyda się jakieś urozmaicenie. Jeśli jednak wolicie klasyczne gry mahjong to nic straconego – tego typu gry mahjong również znajdziecie na naszym portalu, wystarczy tylko nieco się rozejrzeć.

Jeśli już znudzą wam się gry mahjong to polecam również inne gry, znajdujące się na naszym portalu. Mamy tu całe mnóstwo różnego typu gier tak, więc jestem pewna, że każdy z was znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno ten mały jak i duży, ten, który lubi klasykę, jak i ten, który woli nowoczesne implementacje starych gier.

Zapraszam do fantastycznej zabawy z grą Gangsters Syndicate Mahjong