Geiles Mahjong

Geiles Mahjong to niemiecka wersja klasycznej gry mahjong. Głównym celem Geiles Mahjong jest usunąć wszystkie płytki z pola gry. Włącz dźwięk i rozkoszuj się wspaniałą orientalną muzyką i relaksuj się usuwając płytki z planszy. Gra ma kilka poziomów trudności, a więc na pewno, któryś ci spasuje. Relaksuj się i ćwicz swój umysł wraz z grą Geiles Mahjong.

Geiles Mahjong to niemiecka wersja klasycznej gry mahjong, która powstała dawno dawno temu w Chinach, a mimo, że jest już taka stara cieszy się nadal niesłabnącą popularnością. Poza nazwą, ten mahjong nic więcej niemieckiego nie ma. Zasady są takie jak w klasycznej grze mahjong, czyli celem gry jest usunięcie wszystkich płytek z planszy, pamiętając o tym, że trzeba dopasować do siebie dwie identyczne płytki, które muszą być wolne, tzn. przynajmniej z dwóch stron nie przylegać do innych płytek.
Jak widać zasady są proste, a pewnie już i tak wszystkim znane. W tej grze mahjong należy docenić grafikę, a przede wszystkim jednak dźwięk. Włącz dźwięk i relaksuj się wsłuchawszy się w orientalną muzykę. Gra to może być tylko pretekst do ukojenia swoich nerwów wspaniałą, orientalną muzyką… Naprawdę klimat w grze jest niesamowity. Jeśli jednak chcecie wyłączyć dźwięk, kliknijcie ikonę głośnika w prawym dolnym rogu. Inne ikonki dostępne w grze to MENU, pozwalające ci wyjść z gry oraz RESTART, który rozpoczyna grę od nowa z innym układem klocków.
Gra mahjong ma za sobą długą przeszłość, a jednak od lat jest popularna, a obecnie znów coraz bardziej. Jaką o siłę musiała mieć starożytność, że jej wpływ jest wciąż tak ogromny po dzień dzisiejszy. Czy współczesne gry też będą tak popularne za sto, dwieście, czy trzysta lat? Nie sądzę. Dziś podstawą każdej gry jest przemoc, gier na rynku jest od groma i szybko się one nudzą, bo już wchodzą kolejne. Dziwne, ale stare gry się nie nudzą. Mają w sobie coś, co przyciąga, a potem zatrzymuje na dłużej, a później to już nie można się rozstać… No, ale to tyle rozmyślań. Mam nadzieję, że niemiecka wersja gry mahjong wam się spodoba. Jeśli jednak nie przypadła wam do gustu zajrzycie do naszego działu z mahjongami i wybierzcie sobie coś innego. Mamy przeróżne gry mahjong - zarówno klasyczne jak i bardziej nowoczesne, zarówno proste jak i nieco trudniejsze. Sądzę, że w naszym zbiorze każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam też do zagrania w inne nasze gry, które znajdziecie na tym portalu. A teraz już życzę udanej zabawy i przyjemnego relaksowania się :)